9.22 – przegląd drzewa ZSRR

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

30 komentarzy

 1. Cule pisze:

  Panowie proszę o radę,

  Czy analogicznie do zasady, że jeśli posiadam T-10 to dostanę Obj 257, zadziała opcja że jeśli będę miał również IS-3 to dostanę IS-M?
  I czy jeśli tak zrobię, dwie opcje na bank zadziałają jednocześnie?

  Dzięki, pozdrawiam.

 2. Jacek pisze:

  Nie rozumiem , czemu foch 155 stał się czołgiem specjalnym , godziła to samo ,a ob263 już nie. Czegoś mu brakuje ? No nie sądzę . Mam na tym czołgu z 2k bitew i teraz ma stać się IX świetnie , ludzie nie idą w ten czołg nie przez to ,że nie daje rady bo to jedna z lepszych X ( moje zdanie ) ale chodzi o to że nie pasuje im styl gry tym czołgiem ,który jest bardzo specyficzny

 3. Hanys pisze:

  Jako rozwiązanie przejściowe przenieśliśmy go o jeden poziom w dół, by sprawdzić, czy tam będzie pasował. Niestety nie dawał sobie rady z blokowaniem uszkodzeń nawet na VIII poziomie i nadal wydawało się, że to spory krok wstecz pod względem rozgrywki.

  Czyli TD, który nie odbija nagle staje się zbędny? Po co mu w ogóle odbijanie skoro ma świetne camo i działo? To Skorpion G i E25 też nie odbijają, więc powinny być usunięte z gry?

  Załoga z T-10 zostanie przeniesiona na nowy HT. Ale po co? Jak chcę kontynuować jednak rozwój do nowej X grając T-10 to teraz będę musiał użyć złota, żeby znowu przenieść się na T-10?

  • Miki pisze:

   Zaimplementowanie opcji żeby był wybór między T-10, a nowym ob 257 prawdopodobnie jest zbyt czasochłonne. Skoro szedłeś po IS-7 to załoga powinna zostać w tej linii.

 4. pio pisze:

  Chrzanić myślniki ::;— czy , ktoś podejrzewa lub wie ilu załogantów ( 2 ładowniczych ? radiooperator ? ) będzie działało na 257 -ce i 705- ce ?

 5. Anonim pisze:

  Czyli su54 z 9t znika bezpowrotnie? :/

 6. Buszujący_W_Jęczmieniu pisze:

  Tak zamotaliście, że sam zamotam, jak mam is3 w garazu to co dalej a t10 mam zbadanego, to co z nim a do tego mam is7 w garazu to dostane 10t nowy za free?

  • Tomek pisze:

   Jeśli jest zbadany, to w 9.22 będziesz miał zbadanego T10 i Object 257.
   Jeśli będzie kupiony to w 9.22 dostaniesz Objecta 257.
   Skąd wgl pomysł, że dostaniesz 10 poziom skoro jesteś na 8? No bo 9 jeszcze nie kupiłeś..

   • kwiatek w lufę pisze:

    czytaj ze zrozumieniem – ma IS7 w garażu, bo zrobił całą linię. T10 zbadał, miał i pewnie sprzedał. IS3 zazwyczaj się zostawia, bo rządzi na 8.
    wracając do pytania B_W_J sądzę, że nie.
    będziesz miał zbadanego T10 i dodatkowo zbadanego Object 257 oraz bez zmian IS-3 i IS-7 w garażu. dla jeżeli chcesz mieć Object 257 to finansowo dla ciebie właściwie bez różnicy, czy kupisz go po łacie, czy odkupisz T10 przed łatą, ale sugerowałbym to drugie rozwiązanie, bo będziesz miał 2×9 i miejsce w garażu za free (jedną choć nową to już przebadaną na maxa pojeździsz dla frajdy, a drugą już dobrze ci znaną (również max) zrobisz nową dyszkę)

    • Tomek pisze:

     faktycznie nie doczytałem, zobaczyłem „mam is3 i zbadane T10”, mój błąd, pochopnie zareagowałem. Co nie zmienia faktu, że mój komentarz i tak odpowiada na jego pytanie 😉
     Ps. Lepiej kupować teraz, bo dostanie drugą IX, sprzeda później obie za 3 mln i wyjdzie na 0. Jeśli teraz żadnej nie kupi, to potem dostanie tylko jedną w tej samej cenie.

 7. sda pisze:

  No zajeb*scie w uj, nie po to męczyłem kv13 a teraz męcze a44 żeby nie dostać T62a albo ob140. Cały plan poszedł się j*ebać. Specjalnie z ciężarów przeskoczyłem na kv13 żeby nie musieć męczyć medów niskich tierów ewentualnie marnować free expa, a ci mi teraz nie dają możliwości przejścia z gówien z wieżą z tyłu na normalne czołgi

 8. Szczecinianin pisze:

  Jeżeli mam is7 w garażu to co ?? Jak kupię T10 z załogą i modułami to co dostanę bo nie kumam tego co napisali…Może ktoś mi wyjaśni…

 9. misiura pisze:

  Czy ta plansza drzewka już jest potwierdzona i taka będzie? Bo we wcześniejszych zapowiedziach było że nowa linia ciężkich z wieżami z tyłu wychodzi od KV-13 a tu jest że od IS. Swoją drogą od IS bardziej pasuje, pytam bo chcę się upewnić.

 10. Kori pisze:

  „Dobrze rozumiem? Jeśli mam T-10 w garażu, to dostane Obj 257 za free? ”
  – tak,

  Ja za to mam inny problem, mam T-10 i raptem kilka bitew do zbadania IS-7 , czy teraz warto zbadac IS-7 czy wlasnie zachowac to doswiadczenie na nowa X ?

 11. Anonim pisze:

  a co jezeli mam is7 i t10?

 12. stefan pisze:

  nie czaje pkt 2 z opisu na obrazku ob 430.. jesli mam kupiona 430 i stoi w garazu to co bedzie?

 13. colt pisze:

  Dobrze rozumiem? Jeśli mam T-10 w garażu, to dostane Obj 257 za free?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.