Czarny piątek w Armored Warfare

Dla większości czarny piątek kojarzy się z obniżkami cen i wyprzedażami. Czy gry mogą konkurować na tym polu ze sklepami stacjonarnymi?
W ofercie przygotowanej przez my.com dla Armored Warfare znajdziemy nie tylko zniżki na nowe i stare pojazdy ale także bonusy czy specjalne misje. Ciekawi was jak pod tym względem wypada gra w porównaniu do takich gigantów jak World of Tanks czy World of Warships? O tym co wprowadzono do gry możecie przeczytać tutaj ale możecie też obejrzeć poniższy filmik. Nie zapomnijcie oczywiście podzielić się własnymi spostrzeżeniami.

6 komentarzy

 1. Rosol pisze:

  Nie jest tak źle, jak piszecie.
  Wieczorem wreszcie można pograć, wtedy tylko mam czas po pracy i obowiązkach rodzinnych.
  Co do samej gry, widać postępy, idą w dobrym kierunku.
  Co do bonusów, dobrze że są, przecież graczy trzeba zachęcić 🙂

 2. Szczecinianin pisze:

  W porównaniu do wota to u nas bieda …

  • Tomek pisze:

   Przecież ta gra umarła, za samo zalogowanie się dostaniesz konto premium i pierdyliard bonusów..

   • Anonim pisze:

    Skoro umarła to czemu serwery jeszcze działają i jest nadal rozwijana? Bardziej pasuje stwierdzenie „opustoszała” 😉

   • Maciej pisze:

    kocham to stwierdzenie gra umarła, w dużej mierze przyczyniają się do tego tacy gracze, gdzie wystarczy im najmniejszy duperel żeby zhejtować grę, a jak zobaczyłem że na steamie duża część negatywów jest wystawiana za brak migracji konta to wywróciłem się na plecy… Rozumiem że chcecie mieć w jednym miejscu wszystko, ale serwery gry dla obu platform są te same :D. To właśnie w wota odechciewa mi się grać, wrócę pewnie na czas eventu świątecznego z choinką o ile będzie, no i na mapy hd, wcześniej nie zamierzam wracać, bo mam dość chwilowo patrzenia na złote deszcze w nawet lekkie czołgi, AW to gra gdzie twórcy graczom płacom w grze, mam masę premek z eventów oraz pół roku premium do wykorzystania oraz masę innych bonusów, a że zrobiłem już ponad połowę pojazdów to się grzeją na inną okazję ;). Pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.