Czy wiesz, że…? #1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. VanQuisch napisał(a):

  Ostatnio miałem taki przypadek na AT-15. Każdy przejeżdżał obok i nikt nie pomógł. Bitwa się już w sumie prawie kończyła (zostało u nich 4 pojazdy) więc z przypływu nerwów wyszedłem. Pierwszy raz tak się wkurzyłem. Zdziwiłem się, że żadnej kary ani nawet upomnienia nie było. Domyśliłem się, że zrobili taką „lukę”. Teraz mam potwierdzenie.

 2. Portek napisał(a):

  Żeby się głupi dziwował.

 3. piter9870 napisał(a):

  Raz grałem turniej a w przerwie pomiędzy bitwami zagrałem z kolegą pluton w skrócie jakbym nie wyszedł z bitwy nie zdążył na turniej więc wyszedłem (130 exp za ponad 6k DMG 7 fragów i wygrana) teraz już wiem że jakbym się przewrócił gwiazdka byłaby zbita za o wiele więcej

 4. colt napisał(a):

  Mnie ciągle dziwi to, że można przewrócić pojazd, ale nie ma mechaniki, żeby pomóc takiemu przewróconemu koledze.. jak chociażby lina z War Thunder. Geniusze z WG chyba nigdy na to nie wpadną.

 5. Zuballo napisał(a):

  Świetny hint, dzięki. teraz już bezkarnie będę mógł strzelać focha (nie mylić z francuskim niszczycielem) a mój WN8 i inne staty wzrosną pod sufit co sprawi że w końcu będę cudownym graczem. A tak już bez sarkazmu, po co komu tak rada??!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.