Nowy tryb zdobywania baz – Piaskownica

W plikach Piaskownicy znaleziono dane dotyczące nowego trybu zdobywania baz. Obecnie trwają wewnętrzne testy.

pillbox

Pillboxy – bunkry
Tryb będzie podzielony na Atak i Obronę. Na mapie rozmieszczono 5 bunkrów do zdobycia. W trybie ataku wygrywa drużyna, która zdobędzie 3 z 5 (w trybie obrony działa to w drugą stronę, należy obronić 3 z 5 punktów).

repair-resupply

Strefy naprawy
Na mapie będą rozmieszczone punkty naprawy (tak jak w trybie Dominacji). Można w nich naprawić zarówno pojedyncze moduły, jak i cały pojazd. Celem tych punktów jest zwiększenie żywotności na polu bitwy. Po wjeździe do strefy, automatycznie rozpocznie się naprawa lub uzupełnienie amunicji. Aby naprawić pojazd do 100%, w takim punkcie należy przebywać przez 2 minuty. Z kolei żeby naprawić pojedynczy moduł lub uzupełnić amunicję wystarczy odczekać 20 sekund. W celu odblokowania poszczególnych punktów należy zdobyć jedną z pobliskich baz (A-F).

vehicle-respawnzone

Strefa respawnu pojazdów
Na mapie będą rozmieszczone punkty respawnu pojazdów. Są 3 respawny i w momencie kiedy zginiemy mamy możliwość wyboru miejsca z którego chcemy startować.

capture-zone

Strefy zdobywania baz
Każda baza ma 100 punktów. Maksymalną prędkość przejęcia bazy można uzyskać poprzez zajmowanie punktu pięcioma pojazdami.

Snap-2017.04.05-003

TY MIYAGI 😉

via wot-nederlands


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. joseph napisał(a):

  kompletnie nie udany pomysł, na bitwy klanowe mogłoby się sprawdzić, na randomach wprowadzi to straszne zamieszanie, do tego stopnia, że nie będzie sensu w ogóle grac takich bitew.

 2. Sheyki napisał(a):

  Brzmi jak ten tryb w finalnej wersji, w której można było zdobyć T22 sr.

 3. Rudy_12_winner napisał(a):

  Fajny pomysł tylko jeszcze żeby wypalił

 4. Yesterday napisał(a):

  Dlaczego nie, zawsze jakieś urozmaicenie.

 5. iBlackLagoon napisał(a):

  Taki Battlefield 3: Armored Kill

 1. 17:46, 7 Kwiecień 2017

  […] razem oficjalnie o nowym trybie […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.