Bany na serwerze EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

27 komentarzy

 1. Krzychu napisał(a):

  Bany są potrzebne, przykład: wchodzi nowa łata – jeszcze nie ma nowych modow cheatów itp. czyli w dniu wejścia łaty – gra w WOT jest zupełnie inna np. (działa kątowanie tzn. że nie wala wszyscy po weekspotach aimbotami, po żarówce nie dostajesz naraz 3-buł w ciągu pół sekundy tylko jedną albo wcale i zdążysz się schować, atakowany od tyłu czołg nie odwraca się od razu strzelając się z innymi od przodu itp.) Po zaktualizowaniu modów gra zmienia oblicze, czerwoni i pomarańczowi gracze nabierają super celności, orientacji itd. Wszystko, dziękuję

 2. testwotben napisał(a):

  Nie płaci wiec się nie upomni za co ban ” ban to ban” i lista się zgadza norma wykonana, traficie 7 ok 8 frag fuksem liczcie na nagrodę Wg 7dni . Polityka WG ban testowane od wejścia 9.17.01 res_mod wypakowany wszystkim co się da aimy , tundry itd. „modbanpack” gra totalna non stop cztery pięć godz dziennie max limit fragów na bitwe 5 [raz 8 nie było wyjścia ] i nic do dziś zero bana . Jak wiecie jest kolejna fala niby „ban welle” i jak w/w jedni dostaną bo nie płacą tzw mała szkodliwość społeczna i są tacy tzw konfidenci co wysyłają replay jest coraz więcej ludzi z banem ‚ i niewiedzących o nim lista zbanowanych jest tylko częściowa ‚ na totalnie G kontach 45/46% wygranych reiting WN8 poniżej normy a dlaczego polityka WG ban bo na serwerach maja mase kont „zombie ” a z tego ” денег нет”. Po otrzymaniu przywileju 7 dni ban nikt was nie poinformuje jakie mody ,hacki macie /mail macie ban i tyle w kilku lng/ bo oni nie wiedzą tego a ktoś pisze lista modów -nie wszystkie dające przewagę w grze ban, 7,8 frag i losowo nagroda nie są w stanie wykryć co jest a czego niema bo wiąże się to z przebudową gry a to pieniądz „malowane premki black itd.”. Pyton.log obojętne wypisany całą listą modów i nic jedynie da się sprawdzić jak ktoś wyśle replay działanie aim po celowniku zachowanie i tyle. A jest proste rozwiązanie bez banów – jest res_mods w kliencie gry gracz ląduje do losowań tylko tzw modów na czystym kliencie jest gra fair play mała poprawka WorldOfTanks.exe i wszystko działa ale nie oto chodzi by działało 🙂 tj w/w ” prosta logika” . Coraz więcej ludzi rezygnuje z wot idą na ArmoredWarfare.

 3. jo napisał(a):

  nie rozumiem czemu niektórzy ludzie tworzą dziwne teorie że nie będzie banów dla tych co płacą albo że lipa bo wtedy wot upadnie……przecież w każdych grach mmo jest zabronione używanie haxów i od razu permy lecą za to a wot to jakiś wyjątek jest czy co? i tak dobrze ze za 1szym razem dają na 7 dni i szanse na rehabilitacje gracza, jest podana lista zakazanych modów jak zaczynasz grę to akceptujesz regulamin to wszystko w temacie….używasz, masz świadomość że są zakazane i co za to grozi to robisz to na swoją odpowiedzialność, krótka piłka wg ma kasę wot nie upadnie za haxiora przyjdzie następny uczciwy gracz może…+ zrobili zapasy finansowe jak premki nowe co tydzień wypuszczają i ogólnie z tym płaceniem na grę to nwm czy wszyscy ogarniają to że płacą z własnej woli wszystko to własność wg i jeżeli sobie wymyślą jutro zamknąć serwery EU to sobie zamnką i nikt im nic nie zrobi bo akceptował regulamin…….muszą być zrobione porządki na serwerze bo teraz to już powoli bardziej wygląda na to że ludzie instalują haxy żeby wyrównywać szanse a nie robić sobie przewage…….

 4. Andrettoni napisał(a):

  Zaraportowałem ewidentnego bota do supportu i zostałem olany. Czołg V tieru, w tej bitwie topowy stał sobie w bazie i zaczął strzelać dopiero jak go trafiłem, a jego reakcja polegała na strzelaniu w miejsce w którym byłem chwilę wcześniej. Jednocześnie ignorował inne czołgi. Wyniki „rekordowe” miał na przyzwoitym poziomie, ale średnie całkowicie poniżej jakiekolwiek krytyki, pomimo ponad 40 tyś. bitew. Większość bitew na 5 tierach, które właściwie zawsze zarabiają. Wysłałem film z komentarzem a w zamian dostałem nonsensowny bełkot i sugestię, że się na niczym nie znam i jestem ciut tępy jeśli nie całkiem głupi. Jak dla mnie gość, który ma wszystkich w d… i afkuje jest gorszy od cheaterów, ale bota miał raczej włączonego też. Mam wrażenie, że support EU po prostu olewa sprawę i na razie biorą się dopiero za RU.

 5. zbanowany napisał(a):

  brawo wy!! płotki odstrzelone a rekiny pływają dalej

 6. Anonim napisał(a):

  Z komentów u Domina:
  FAME:
  Insane_BTW – były gracz KAZNA „rekrut” = konto gracza zostało zawieszone
  dakillzor – „dowódca” = jest podejrzewany o nieodpowiednie zachowanie

  [V-TER] Valter GC:
  Typhoon_ – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [TWB-L] The Wild Bunch- Lucky Few:
  _REV0_ – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [TDSTR] Tank Destroyer Forces:
  I_PO_CO_CI_TO – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [GE-PL] Gwardia Elitarna:
  artur5077 – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [KAE] Kae Focus Est Optimum Kae:
  Imperatore9 – „Podoficer” = konto gracza zostało zawieszone
  Emergency_911 – „Podoficer” = konto gracza zostało zawieszone

  [USSR] USSR:
  edjan33 – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone
  Saveliy82 – „rezerwista” = konto gracza zostało zawieszone

  [K4E] -Kae Focus Est Optimum Kae- :
  srednjipajkomen_zof – „rezerwista” = konto gracza zostało zawieszone

  [-TAF-] Turkish Armed Forces :
  beyhude – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [G2G-2] GoToGarage/Pozdro&Poćwicz_2 :
  BlackSpinBrd – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone
  Radi_ak44 – „rekrut” = konto gracza zostało zawieszone

  [TRIGG] The T is as useless as CW Specialists :
  Tiger0022 – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [STRNK] Stronk Siema Community :
  Melaninio – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [_B-R_] =BLACK RIDERS= :
  Marcin8905 – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone
  zly_wiewior – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone
  meslee – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  • hlehle napisał(a):

   haha Murazor21 – szeregowy PVS (braciszek wykonawczego z PVS czyli __jasny__ ego) … co nabija jasnemu ostatnio staty, może i __jasny___ zaraz chwyci bana .. heh… coś się dzieje….

 7. AWE1337 napisał(a):

  Poproszę listę graczy którzy zostali zablokowani

 8. Artur napisał(a):

  i dalej siejcie tą propagandę, jak było tak jest sry jest coraz gorzej …

 9. papaszczak napisał(a):

  Nie będę sie ukrywał własnie dzisiaj dostałem bana na 7 dni

 10. jajaja napisał(a):

  Dzisiaj na EU też były bany. Kilku z mojego klanu dostało na tydzień.

 11. Anonim napisał(a):

  BAJKI, BZDURY i MITY!
  Póki nie podadzą nicków i klanów z których pochodzili Ci DOMNIEMANIE zablokowani lub zbanowani gracze to jest to jedna wielka ściema WG by pocieszyć i uspokoić zwykłych uczciwych graczy by płacili i grali dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.