Bany na serwerze EU

Wargaming spełnia postulaty polityki Fair Play, efektem czego jest kolejna fala banów na wszystkich serwerach gry 😉

Od wprowadzenia polityki fair play pracowaliśmy ciężko, aby zapewnić wszystkim bardziej sprawiedliwe i dające więcej rozrywki środowisko. Mamy dla Was w tym względzie nowe wieści. W ostatnim czasie zawiesiliśmy 5 300 kont graczy za używanie nielegalnych modyfikacji pochodzących od innych twórców. 181 z nich zostało przyłapanych powtórnie i otrzymało ostateczny zakaz gry.

Będziemy nadal walczyć o to, by gra World of Tanks była jak najbardziej uczciwa, oraz monitorować dane z bitew i dążyć do zmniejszenia liczby oszustw. Zachęcamy wszystkich do przeczytania zasad i obiecujemy dalsze informacje.

Z kolei tak, prezentuje się lista zbanowanych graczy na pozostałych serwerach:

 • Serwer RU: 33 087 banów na okres 7 dni oraz 1618 permanentnych,
 • Serwer NA: 479 banów na okres 7 dni oraz 19 permanentnych,
 • Serwer ASIA: 207 banów na okres 7 dni oraz 13 permanentnych.

@edit: Nasz Insider twierdzi, że to nie koniec i liczby stale rosną. Na serwerze EU zbanowano na ten moment (do godz. 21:29) ponad 8 000 graczy.

QhCCso3

Ź: Portal EU


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

30 komentarzy

 1. Zdzicho z Jerycho napisał(a):

  Fair play by było ok ale wot nie posiada żadnej możliwości sprawdzenia czy gracz ma zakazane mody jedynie bazuje na donosach i przesłabych przwez kapusi filmikach jak się dwóch kapusi pokarmy i prześle film może ban poleci ale 30% nadal łożyska z zakazanych modów bo ludzie bardziej od czitowania nienawidzą kapusi

 2. Krzychu napisał(a):

  Bany są potrzebne, przykład: wchodzi nowa łata – jeszcze nie ma nowych modow cheatów itp. czyli w dniu wejścia łaty – gra w WOT jest zupełnie inna np. (działa kątowanie tzn. że nie wala wszyscy po weekspotach aimbotami, po żarówce nie dostajesz naraz 3-buł w ciągu pół sekundy tylko jedną albo wcale i zdążysz się schować, atakowany od tyłu czołg nie odwraca się od razu strzelając się z innymi od przodu itp.) Po zaktualizowaniu modów gra zmienia oblicze, czerwoni i pomarańczowi gracze nabierają super celności, orientacji itd. Wszystko, dziękuję

 3. testwotben napisał(a):

  Nie płaci wiec się nie upomni za co ban ” ban to ban” i lista się zgadza norma wykonana, traficie 7 ok 8 frag fuksem liczcie na nagrodę Wg 7dni . Polityka WG ban testowane od wejścia 9.17.01 res_mod wypakowany wszystkim co się da aimy , tundry itd. „modbanpack” gra totalna non stop cztery pięć godz dziennie max limit fragów na bitwe 5 [raz 8 nie było wyjścia ] i nic do dziś zero bana . Jak wiecie jest kolejna fala niby „ban welle” i jak w/w jedni dostaną bo nie płacą tzw mała szkodliwość społeczna i są tacy tzw konfidenci co wysyłają replay jest coraz więcej ludzi z banem ‚ i niewiedzących o nim lista zbanowanych jest tylko częściowa ‚ na totalnie G kontach 45/46% wygranych reiting WN8 poniżej normy a dlaczego polityka WG ban bo na serwerach maja mase kont „zombie ” a z tego ” денег нет”. Po otrzymaniu przywileju 7 dni ban nikt was nie poinformuje jakie mody ,hacki macie /mail macie ban i tyle w kilku lng/ bo oni nie wiedzą tego a ktoś pisze lista modów -nie wszystkie dające przewagę w grze ban, 7,8 frag i losowo nagroda nie są w stanie wykryć co jest a czego niema bo wiąże się to z przebudową gry a to pieniądz „malowane premki black itd.”. Pyton.log obojętne wypisany całą listą modów i nic jedynie da się sprawdzić jak ktoś wyśle replay działanie aim po celowniku zachowanie i tyle. A jest proste rozwiązanie bez banów – jest res_mods w kliencie gry gracz ląduje do losowań tylko tzw modów na czystym kliencie jest gra fair play mała poprawka WorldOfTanks.exe i wszystko działa ale nie oto chodzi by działało 🙂 tj w/w ” prosta logika” . Coraz więcej ludzi rezygnuje z wot idą na ArmoredWarfare.

 4. jo napisał(a):

  nie rozumiem czemu niektórzy ludzie tworzą dziwne teorie że nie będzie banów dla tych co płacą albo że lipa bo wtedy wot upadnie……przecież w każdych grach mmo jest zabronione używanie haxów i od razu permy lecą za to a wot to jakiś wyjątek jest czy co? i tak dobrze ze za 1szym razem dają na 7 dni i szanse na rehabilitacje gracza, jest podana lista zakazanych modów jak zaczynasz grę to akceptujesz regulamin to wszystko w temacie….używasz, masz świadomość że są zakazane i co za to grozi to robisz to na swoją odpowiedzialność, krótka piłka wg ma kasę wot nie upadnie za haxiora przyjdzie następny uczciwy gracz może…+ zrobili zapasy finansowe jak premki nowe co tydzień wypuszczają i ogólnie z tym płaceniem na grę to nwm czy wszyscy ogarniają to że płacą z własnej woli wszystko to własność wg i jeżeli sobie wymyślą jutro zamknąć serwery EU to sobie zamnką i nikt im nic nie zrobi bo akceptował regulamin…….muszą być zrobione porządki na serwerze bo teraz to już powoli bardziej wygląda na to że ludzie instalują haxy żeby wyrównywać szanse a nie robić sobie przewage…….

 5. Andrettoni napisał(a):

  Zaraportowałem ewidentnego bota do supportu i zostałem olany. Czołg V tieru, w tej bitwie topowy stał sobie w bazie i zaczął strzelać dopiero jak go trafiłem, a jego reakcja polegała na strzelaniu w miejsce w którym byłem chwilę wcześniej. Jednocześnie ignorował inne czołgi. Wyniki „rekordowe” miał na przyzwoitym poziomie, ale średnie całkowicie poniżej jakiekolwiek krytyki, pomimo ponad 40 tyś. bitew. Większość bitew na 5 tierach, które właściwie zawsze zarabiają. Wysłałem film z komentarzem a w zamian dostałem nonsensowny bełkot i sugestię, że się na niczym nie znam i jestem ciut tępy jeśli nie całkiem głupi. Jak dla mnie gość, który ma wszystkich w d… i afkuje jest gorszy od cheaterów, ale bota miał raczej włączonego też. Mam wrażenie, że support EU po prostu olewa sprawę i na razie biorą się dopiero za RU.

 6. zbanowany napisał(a):

  brawo wy!! płotki odstrzelone a rekiny pływają dalej

 7. Anonim napisał(a):

  Z komentów u Domina:
  FAME:
  Insane_BTW – były gracz KAZNA „rekrut” = konto gracza zostało zawieszone
  dakillzor – „dowódca” = jest podejrzewany o nieodpowiednie zachowanie

  [V-TER] Valter GC:
  Typhoon_ – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [TWB-L] The Wild Bunch- Lucky Few:
  _REV0_ – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [TDSTR] Tank Destroyer Forces:
  I_PO_CO_CI_TO – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [GE-PL] Gwardia Elitarna:
  artur5077 – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [KAE] Kae Focus Est Optimum Kae:
  Imperatore9 – „Podoficer” = konto gracza zostało zawieszone
  Emergency_911 – „Podoficer” = konto gracza zostało zawieszone

  [USSR] USSR:
  edjan33 – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone
  Saveliy82 – „rezerwista” = konto gracza zostało zawieszone

  [K4E] -Kae Focus Est Optimum Kae- :
  srednjipajkomen_zof – „rezerwista” = konto gracza zostało zawieszone

  [-TAF-] Turkish Armed Forces :
  beyhude – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [G2G-2] GoToGarage/Pozdro&Poćwicz_2 :
  BlackSpinBrd – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone
  Radi_ak44 – „rekrut” = konto gracza zostało zawieszone

  [TRIGG] The T is as useless as CW Specialists :
  Tiger0022 – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [STRNK] Stronk Siema Community :
  Melaninio – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  [_B-R_] =BLACK RIDERS= :
  Marcin8905 – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone
  zly_wiewior – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone
  meslee – „szeregowy” = konto gracza zostało zawieszone

  • hlehle napisał(a):

   haha Murazor21 – szeregowy PVS (braciszek wykonawczego z PVS czyli __jasny__ ego) … co nabija jasnemu ostatnio staty, może i __jasny___ zaraz chwyci bana .. heh… coś się dzieje….

 8. AWE1337 napisał(a):

  Poproszę listę graczy którzy zostali zablokowani

 9. Artur napisał(a):

  i dalej siejcie tą propagandę, jak było tak jest sry jest coraz gorzej …

 10. papaszczak napisał(a):

  Nie będę sie ukrywał własnie dzisiaj dostałem bana na 7 dni

 11. jajaja napisał(a):

  Dzisiaj na EU też były bany. Kilku z mojego klanu dostało na tydzień.

 12. Anonim napisał(a):

  BAJKI, BZDURY i MITY!
  Póki nie podadzą nicków i klanów z których pochodzili Ci DOMNIEMANIE zablokowani lub zbanowani gracze to jest to jedna wielka ściema WG by pocieszyć i uspokoić zwykłych uczciwych graczy by płacili i grali dalej!

  • SiemkaKtoPL napisał(a):

   Ostatnio były podane nicki i klany zbanowanych graczy 😉

   • K4MP3R napisał(a):

    Też byłem zwolennikiem teorii spiskowych, ale sprawdziłem przez kolegę czy gość z jego klanu co był na liście dostał banana i TAK DOSTAŁ, więc to nie ściema tylko prawdziwa fala 😀

    • Roman napisał(a):

     pewnie banują tylko tych co niepłacą ;>

     • AWE1337 napisał(a):

      A na cholerę komu gracz co grosza nie wyda na grę w którą grają tysiące osób dziennie ? Na miejsce takiego zbanowanego gracza dołączy stu innych, prosta logika.

     • niech się walą pajace napisał(a):

      Ci co płacą też dostają. Dali mi bana po 7 miechach ich używania. Tak, tak, po wielkim dochodzeniu. Pewnie jakaś fujara się poskarżyła. Wiedziałem co robię, ale wszyscy dobrzy gracze grają na modach. Nie grasz, dostajesz bęcki jakich mało. Nigdy tego nie zlikwidują. Zresztą bez niektórych modów nie da się w ogóle grać. Przede wszystkim krzaki i drzewa przeszkadzają, więc tundra powinna być dozwolona. To by wystarczyło. Na szczęście wyleczyłem się z tego gówna i teraz spędzam czas efektywniej, na łonie przyrody. Dobra rada od wujka: jeżeli już gracie, nie płaćcie żadnych pieniędzy na to gówno!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.