Konkurs: Rocznica 100 lat czołgów!

Z okazji rocznicy 100 lat czołgów, WG przygotowało dosyć ciekawy konkurs, który nie wymaga od Was zbyt dużego wkładu. Pierwsze, co musicie zrobić, to zapisać się do udziału w zmaganiach pod TYM linkiem. Termin na zapisy trwa od 19 września do 2 października.

special_100_yot_684x280_v2

Dalej wystarczy już tylko grać :). Waszym celem jest, po pierwsze, rozegranie 100 bitew w przedziale czasowym od 00:00 w poniedziałek, 19 września do 23:59 w niedzielę, 2 października i  wykręcać jak najlepsze bitwy pod względem czystego doświadczenia. Po upływie tego terminu WG wybierze 100 najlepszych graczy pod względem zdobytych średnich podstawowych PD (bez wliczania bonusu za czas premium i innych modyfikatorów) zdobytych w określonym czasie w 100 bitwach (zostanie wybrane najlepsze 100 bitew).

Do dyspozycji będziecie mieli czołgi od tieru IV standardowe (bez czołgów Premium!) w górę, zaś liczone będą tylko bitwy losowe (randomy). Oczywiście brane pod uwagę będą tylko bitwy rozegrane solo, więc zapomnijcie o plutonikach :).

A co do wygrania? Sporo dobroci:

  • Miejsca 1–5: Type 59 + miejsce w garażu
  • Miejsca 6–10: Type 62 + miejsce w garażu
  • Miejsca 11–30: 30 dni konta premium
  • Miejsca 31–50: 7 dni dostępu do konta premium
  • Miejsca 51–100: Miejsce w garażu

Więcej informacji znajdziecie pod TYM adresem. POWODZENIA!

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.