Q&A z TJ Wagner – WoT Console

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

3 komentarzy
Ksawy2009

Czy WoT zrobi coś więcej, aby zatrzymać nowych graczy, którzy bardzo szybko zniechęcają się do gry ???

Plum1973

Super, serdecznie dziękuję za transkrypcję i publikację tego wywiadu.

Robert

trochę jestem nie na bieżąco (aczkolwiek to chyba stary news) z przeciekami z WoTa (chodzi o PC). Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi z tym zdaniem „patentu o utrzymaniu 50% WR dla każdej z drużyn, jaki wpłynął odnośnie wersji PC”. Twórcy potwierdzili próbę implementacji czegoś podobnego, czy był tylko taki pomysł rzucony po pijaku kiedyś lub to całkowita fikcja, tj. zmyślone w ogóle ?