Prezentacja nowych pojazdów Supertestu

mateolo08

Gracz World of Tanks od 2021 roku. Gram spontanicznie, głównie w sezonowe tryby jak Mirny czy Linia Frontu. Od września 202 redaktor Rykoszetu. Jestem tu dla Was, aby dostarczać najświeższe newsy z naszej gry!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

10 komentarzy
SrogaRozga

Mam dobra wiadomość dla fanów, czy tez użytkowników Aslain. Jest do zaznaczenia mod, który przywraca stary widok wyniku bitwy. Działa i znów jest pięknie oraz funkcjonalnie.

Godny polecenia jest również mod, który niweluje opóźnienie czasu celowania. Poprawa głównie widoczna dla graczy artami.

Chciałbym podobne rzeczy wspomnieć o naszej „ulubionej” giereczce bezpośrednio, no ale jest robione tyle złego i na przekór graczom, ze nie ma o czym pozytywnym mówić.

Dragos

Jeszcze stary garaż by się przydał z widocznymi statystykami czołgów a nie to badziewie

Paythoss

Jedyne co mi się kojarzy z NK-1, to szwajcarski tedek… jak oni chcą z tej beczki zrobić X tier, że już nie powiem że hejwika. Ale nie takie rzeczy już widzieliśmy w WoT

Wrobel_The_ToXic

Ale wiesz że to nie będzie realistyczny czołg? xD Czemu ludzie dalej wierzą że WG będzie dodawać prawdziwe czołgi, powiedzieli że robią „czołgi z alternatywnej rzeczywistości” (czy jakoś tak) (Najtańsza wymówka na czołgi tworzone przez AI/daje im to wolność robienia co chcą xD). Przecież nikt wam nie każe w to grać.

Paythoss

Mi nikt nie każe, gram dla fanu, by wypić piwo albo whisky i popsuć wyniczki. jakimś tam statpaderom… :3

wn_mati

Fajnie by było jakby do nazw podpiąć linki do artykułów do tych czołgów. Ale to tylko moja propozycja :>

MiqT

Bardzo dobra propozycja! Da się to zrobić jak najbardziej. Dzięki za pomysł! 🙂

Geronimo1979

Wczoraj w bitwie miałem Serpente, którego tu nie ma na liście. Fajnie wyglądał.

KochamWG

Tyle tych czółko „premium”, że wydarzeń z paczkami w tym roku będzie w bród

Object_Moon

Większość tych 9 tierow to syf 8 je klepią jak chcą nie wspomnę X i 11 tiery