Prosto z Supertestu: 🇯🇵 Chi-Se

Subscribe
Powiadom o
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Warkot

Kto w dzisiejszym wocie podnieca się jakimiś parametrami? Multi-naganiacz, jemu podobni i ludzie którzy nie mają pojęcia o tej grze. Bolączką gry nie są gorsze lub lepsze pojazdy tylko coraz gorsi gracze na beznadziejnych mapach. Gdyby wociarze grali na mapach z War Thunder to większość z nich będzie stała zakrzaczona w sektorach odrodzenia bojąc się wyjechać aby zdobywać bazy na środku map. Wot zdycha w przyspieszonym tempie i nic już tego nie odwróci.

Last edited 3 godzin temu by Warkot
BluefB

Nie ma aż tak źle, te -13° świeci własnym światłem. Imo ważne będą wartości rozrzutu w ruchu, bo to raczej będzie HT druga linia: wychyłka strzał i cofka. 14km/h do tyłu tylko to potwierdza, Turbo zrobi z tego 16 a to już dobry wynik. Poczekamy zobaczymy, ale gruzu może z tego nie być.

Mamaroszko

Czołg ciężki bez pancerza, z peną i damagem meda…będzie darmowy?

ZlotRykoszetowychAustralopitków

Wygląda jak jakis kupsztal do dodania typu kv 4 turas losowo do sklepu premium albo za event

hi hi hi

Spec od wszystkiego… wugie tak nazywa szroty. Ale cieszcie się. Ważne, że nowy czołguś już jedzie, a gra dalej zepsuta.

jaaasne

Już widzę, jak to coś będzie ELASTYCZNIE zmieniać pozycje 😀

Kriegsmarine

Jedyne odczucia jakie sprawia spojrzenie na ten czołg to chęć postawienia kloca na włazie dowódcy

swójchłop

300 uszkodzeń na czołgu ciężkim w 2025 – iksde.

O_o

2190 podstawowego dpm, na prześladowaniu urwie się pewnie jeszcze z sekundę, przez co dpm podskoczy do 2500. Więc bez przesady, że ujowo… Bardziej czepiał bym się celności, jako że ma być to czołg do walki w dystansie i półdystansie.