Prosto z Supertestu: 🇺🇸 TL-7-120

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zwierz

wo wo wow wiecej nowych czolgow

Ten normalny

cooo gra się w jakiś sposób rozwija? nie może być!

Walcz_y

Wszystkie magazynki powinny mieć kijowe parametry działa jak Caliban albo wybitnie złą mobilność – zaraz na randomach będą same magazynki a długość bitwy będziemy mierzyć w sekundach :/ po cholerę oni idą tą drogą …

DohtorWot

Czego nie rozumiesz ? wiesz po co idą tą drogą ? po to żeby bitwy były coraz szybsze co za tym idzie szybciej wygrasz/przegrasz i następna bitwa, jeżeli więcej będziesz przegrywał to więcej srebra ci z konta zniknie i będziesz musiał albo kupić konto premium, pakiet srebra lub grać czołgami premium i będzie więcej ludzi pogrywało na serwerze bo straty trzeba odrabiać.Gra jest stworzona nie dla graczy, a dla nich żeby zarabiali pieniądze na wszystkim na każdym drobnym szczególe, bez względu na wszystko pełną “parą”.Ich w ogóle interesuje balans w grze i poprawa np MM ? żeby grających na 8 tierze nie losowało w większości przypadków na X ? ich interesuje te bitwy 0-15 w 4 min czy nie ? bo od paru lat dalej nic z tym nie robią, a serie porażek z rzędu to przypadek ? w jednym dniu 80% wygranych w innym 10% to raz potrafię grać, a na drugi dzień już zapomniałem jak grać ? proszę was…

Hah

Odpal rezerwy to doświadczysz tylu remisów z powodu czasu bitwy jak nigdy

DohtorWot

W czasie eventu nigdy nie odpalam 3 rezerw bo jeszcze więcej mam bitew przegranych, bez eventu mniej ale też więcej niż nie odpale je.Rezerwa na kasę jedna może lecieć, jakbym dodał do expa i wolnego to już mogę pomarzyć sobie, a do tego misje dzienne których warunek jest “wygraj” nie wytrzymał bym tego i rozwalił kompa tyle by porażek było, brak mi słów po prostu.

stud3nt

Magazynki powinny działać jak w War Thunder – przerwy między strzałami powinny być znacznie dłuższe (powyżej 4s), bębny – większe, bez “całkowitego przeładowania” które jest głupotą. Zamiast niego – dynamiczne doładowanie pocisku – jak we włoskich maszynach, ale z jednakowym czasem na każdy pocisk – które powinno zajmować minimum 10-16 sekund na jeden pocisk (w zależności od kalibru i obrażeń). Oczywiście wystrzał oznacza reset doładowania pocisku.

Oczywiście nigdy tak się nie stanie. Priorytetem WG jest zarabianie pieniędzy a nie zadowolenie graczy czy prawidłowy balans.

Last edited 6 miesięcy temu by stud3nt
Ceratizit_Pl

Maksymalna prędkość : 60 km / h
Pojazdy o niskiej mobilności
to jest dobre haha stwierdzenie z blogu 🙂

KrzychMen

Dokładnie 😛
“Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 60 / –20 km / h,Pancerz kadłuba: 100 / 50 / 45”
Pojazdy o niskiej mobilności, ale z solidnym przednim pancerzem lol

Pr0FeSS0r_

Jeden czort … Kupuję albo robię ! <3

Shever

Ehh zenada nic innego tylko premki i premki widocznie graczy ubywa mniej hajsiwa wpada to probuja sie ratowac produkcja premek na wysoka skale….

WOT jest fajny

Nagroda za bitwy rankingowe?

Elmo

nie. napisane wyraźnie – premium. WG teraz skacze na hajs i sprzedaje już premki IX. za 2 lata będą premki X tieru

Tomek

Jak dla mnie pasi Strv k słaby Wz114 w miarę dobry a tu wygląda już bajeczka

Walcz_y

Jeszcze musza coś do paczek włożyć 😈