Dziś w Superteście: 🇺🇸 Concept 1B

Witajcie, dowódcy!
Dzisiaj do supertestu wchodzi Concept 1b, amerykański czołg ciężki IX poziomu. Z pewnością jest ciężki, ale i zwinny. Potrafi nadążyć za wozami średnimi, a jednocześnie nadal odznacza się cechami swojej własnej klasy.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Pod względem celności działo obiektu testów jest podobne do tego w E 50 – czas celowania wynosi 2,1 s, a rozrzut: 0,36/100 m. Standardowy pocisk podkalibrowy pozwoli ci przebić się przez 258 mm pancerza, a specjalny pocisk kumulacyjny zajdzie jeszcze dalej: na 310 mm. Całkowite przeładowanie zajmie ci 10,2 sekundy, a średnie uszkodzenia wynoszą 400 pkt.
 
Wieża z pancerzem przednim na 250 mm i opuszczeniem działa na -10/+20 świetnie się spisuje na zboczach. Należy jednak zwrócić uwagę na kształt wieży. Jest dobrze chroniona tylko z niektórych stron: jeśli wróg strzela w do ciebie od boku lub od przodu, gdy wieża jest obrócona, to te marne 100 mm pancerza bocznego na niewiele się zda. Jeśli chodzi o kadłub, jego pancerz też do idealnych nie należy, więc lepiej o niego dbaj.
 
Podsumowując, najlepszym sposobem na walkę wozem Concept 1b jest wykorzystywanie jego dynamiki do zajmowania kluczowych pozycji na mapie, a także ciągłe pilnowanie obrotu jego wieży.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tokomotookod

Lol, choć w sumie nie m co się dziwić. Toć to ma parametry jak X poziom, ba jest lepszy niż E5. World of premium.

Glusek

what the fuck is this XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Anonimowo

Powodzenia jak tylko wieżę wystawi xD

Anonimowo

Nowa 9 na papierze wygląda lepiej niż drzewkowa 10… Pół sekundy dłuższe celowanie i trochę gorsza celność niż e5, ale za to dużo lepsza mobilność, 2 stopnie więcej opuszczania armaty i co najważniejsze dużo mniejszy garnek.

przecicinek

Upośledzona wieża Conquerora

Nanonim

Bo?

Anonim

Statystyki wydają się zadziwiająco dobre biorąc pod uwagę fakt, że to nie jest ruski czołg + dość unikalny wygląd XD

henryk5pio

Błagam, żeby to nie było nagrodą za Linię Frontu / Stalowe Łowy…

konraddno

A ja właśnie bym się cieszył gdyby była to nagroda za linie frontu, bo lubię ciężkie i ae phase jest świetny a ten wygląda, że też będzie niczego sobie 😛

Anonim

Też bym to chciał ale niestety jako główna nagroda dla lini frontu będzie ten francuski med na 9 tierze.

Anonim

Rowniez bym go chcial za linie frontu, lecz niestety glowna nagroda za ten tryb zostala juz wyznaczona i bedzie to ten francuski ala bat chat na 9 tierze z magazynk.