Sklep premium: 🇺🇸 T26E4 SuperPershing

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WWG

Ja coś czuję w kościach że go dadzą dla dowódcy w kolejnym sezonie programu rekrutacyjnego. W sumie co innego mogliby dać?

Anonimowo

Wiadomo czy albo kiedy będzie defender w sklepie?

Symulant

Czołg daje radę po buffie, tylko pancerz niedomaga, reszta ok bo jest preferencjyjny mm, sam mam 3 marksy ( nie wiem jak to się po polsku nazywa) fajnie zarabia, ale przeciwko defenderowi nie ma szans.

Anonimowo

Trzy odznaki Biegłości 🙂 i gratki

czołgista

Obecnie super pers powinien być za maks 60 zł jest zbyt powolny jego pancerz jest dobry ale na swoich tierach na goldzie to i 7 tier go przebije po rebalansie jego pancerz straci swoją moc i stanie się jak tiger P – czyli mocno przeciętny worek darmowego hp

Anonimowo

7/8 tier będzie go przebijać na luzie jak będziesz stał jak widły w gnoju, a nie gibać się. 9 niestety robią go już w większości wypadków na zwykłej ammo. Dodatkowo nie ma co na nim kombinować z sidescrapem co wielu zapomina. Czołg imho dobry do szkolenia załogi i zarabiania gry, ale na pewno nie do szlifowania gry medami – pod tym względem lepiej wypada choćy T25 Pitol 1.

Anonimowo

Duzą większość 9 posiada działa z 10 więc normalne że go robią

?

I z tyle mniej więcej jest. Odlicz od tych 120 pln 30 dni premium , rezerwy i misje.