Wydarzenia specjalne lipca

Prosto z portalu WoT 😉

Witajcie, dowódcy! Pierwszy miesiąc lata już za nami. Przyniósł nam nowy sezon Przepustki Bitewnej z wielką ilością nagród, specjalny tryb z udziałem Sturmtigerów w trzecim akcie dziesięciolecia i pierwszy TankFest online. Napiszcie w komentarzach, co myślicie o tych wydarzeniach. Dzisiaj Ala opowie, które gorące promocje i wydarzenia czekają nas w grze w najbliższym czasie: kolejna edycja Wierzchołka drzewa z nowymi pojazdami, kod bonusowy, wydarzenie na Mapie Globalnej i nie tylko! Miłego oglądania!


Dowódcy!

Może i mamy już za sobą pół roku, ale najlepsze jeszcze przed nami. Lipiec wypełniony jest wspaniałymi ofertami i wydarzeniami, które dadzą Wam chwilę wytchnienia po upalnym dniu, a niektórych z Was poniosą w jeszcze gorętsze bitwy. Zobaczcie sami!

Wydarzenia specjalne lipca
Przepustka bitewna. Sezon 2

— Od 12 czerwca do 8 września: Śledźcie losy Angeli i Damona w drugim sezonie Przepustki bitewnej World of Tanks i zgarniajcie trofea, a wśród nich zupełnie nowe wyposażenie z nagród i nie tylko.

Wygrywajcie wspaniałe nagrody

————————————————————-

10. jubileusz World of Tanks: Akt III

— Od 17 czerwca do 13 lipca: Obchody 10-lecia World of Tanks idą pełną parą w Akcie III. Wśród atrakcji znajdują się świeże misje, nowe elementy personalizacji w Sklepie jubileuszowym oraz specjalne zestawy z trzema legendarnymi czołgami!

Rubikon

————————————————————-

Mapa globalna: Metalowa wojna

— Od 29 czerwca do 13 lipca: W tym nowym wydarzeniu na mapie globalnej zetrą się ze sobą klany, metal o metal, aż zaiskrzy! Kto zatriumfuje i zgarnie niesamowite nagrody, a kto wyląduje na złomowisku przegranych? Odpowiedź znajdziecie w Metalowej wojnie!

Posypią się iskry

————————————————————-

Lipcowe Tank Rewards

Od 1 lipca do 29 lipca: Lipiec spędzimy na świętowaniu niepodległości w różnych zakątkach świata. Nowy zestaw misji celebruje wolność i równość wszystkich ludzi. Zbierajcie żetony Tank Rewards, aby odblokować różne poziomy nagród i wybierajcie spośród trzech pojazdów premium.

 ————————————————————-
Highway Rock

— Od 1 lipca do 13 lipca: Od początku lat 50. XX wieku, aż do dziś, trudno o lepsze wyrażenie wolności i okazję ku temu, niż otrzymanie świeżutkiego prawa jazdy i samodzielne wyruszenie w drogę po raz pierwszy! Dlatego stworzyliśmy wydarzenie które zabierze was na autostradę z czasów Greasersów, Prepsów i Nerdów. Zbierajcie klasyczne samochody za nagrody i delektujcie się letnimi zmierzchami.

 ————————————————————-
Obezwładniający cios

Od 4 lipca do 7 lipca: Istnieją skomplikowane wydarzenia specjalne z mnóstwem obostrzeń oraz to, w którym wystarczy zrobić rozwałkę i zgarniać nagrody!

W SKRÓCIE

Mnogość rezerw osobistych

————————————————————-

Wierzchołek drzewa

— 5 lipca do 5 sierpnia i 20 lipca do 20 sierpnia: Tak jest, znowu zmieniliśmy format Waszego ulubionego wydarzenia specjalnego. W oparciu o Wasze uwagi zdecydowaliśmy, że zatrzymamy format dwóch czołgów na miesiąc, jednak teraz wydarzenie to potrwa przez cały miesiąc! Mnóstwo opcji i czasu, by dotrzeć na szczyt! W zaktualizowanym formacie spodziewajcie się amerykańskiego X T57 Heavy Tank , a za nim brytyjskiego niszczyciela czołgów X FV4005 Stage II .

————————————————————-

Załoga jest najważniejsza

— 11 lipca do 14 lipca: Jak Wasza załoga znosi upalne letnie dni? Wykorzystajcie to wydarzenie oferujące zniżki i dodatkowe PD załogi, aby wesprzeć załogantów.

W SKRÓCIE

Podwójne PD załogi

————————————————————-

Dobrze wykorzystane doświadczenie

— 18 lipca do 21 lipca: Nie zastanawiaj się! Jaka jest najlepsza pozycja do wykrywania w Himmelsdorf? Jak ustawić Löwe dla maksymalnej ochrony? Gdzie znaleźć nieprzyjacielskie działa samobieżne? Jeśli znacie odpowiedzi, znaczy to, że jesteście prawdziwymi ekspertami w World of Tanks. Wykorzystajcie swoją wiedzę i dopracowaną taktykę, aby zgarniać wspaniałe nagrody.

W SKRÓCIE

Dodatkowe góry PD

————————————————————-

Decydujące wsparcie

— 25 lipca do 28 lipca: Wasz sojusznik jest w opałach! Nie ma czasu na wątpliwości! Pomóżcie czołgistom ze swojej drużyny i osiągnijcie zwycięstwo wspólnymi siłami!

W SKRÓCIE

Mnóstwo materiałów eksploatacyjnych

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. niezbanowany gracz pisze:

  Jakoś mało mnie interesuje już .. Jakimś cudem zrobiłem TR w tym m-cu ale w lipcu odpuszczam bo nie mam zamiaru grać znowu tylu bitew . Ta gra już odpycha powoli a nie przyciąga …

 2. facet pisze:

  Ktoś wie jakie ewentualnie nowe tanki będą za obligacje ..czy brać teraz 121B czy czekać ?

 3. labamba pisze:

  Legenda glosi ze Multi z nią na drinka poszedł a potem zaliczyli hotel

 4. Wot pisze:

  Dziękuję za wierzchołki drzewa, akurat muszę pokończyć te linie 😊

 5. AgainLOST pisze:

  Ala moja bogini :*

 6. Anonim pisze:

  W tankrewards będzie fv 201, ac4 exp. i Ram II
  https://www.youtube.com/watch?v=4BWA2txKKbM 0:33

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.