Tapeta z klimatem – T-44-100

T-44-100 w wersji na pulpit 😉

Autor: MarM

DOWNLOAD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Jest świetny tylko na full goldzie na podstawie beznadzieja – a często ląduje na 10 tierach gdzie nawet gold to za mało ( coraz bardziej idzie w stronę kolekcjonerskich pojazdów)

  • Anonim pisze:

   Jak dla mnie pena zarówno na AP, jak i APCR w zupełności wystarcza. Jest to med, a nie HT do walki z bliska, czy TD do snajpy. Jak się ktoś potrafi poruszać po polu bitwy to znajdzie ogrom okazji, by swoje nastukać i to nie tyllko na tym, a na każdym innym mobilnym pojeździe. Drzewkowym rozegrałem ponad 50 bitew i średnia obrażeń powyżej 2k. I o ile 8 tier dobrze wspominam, o tyle 9 tier jakoś mnie totalnie zniechęcił – może niekorzystne RNG, czy coś, ale pestki leciały strasznie w dół. Na szczęście Obj 140 wynagrodził wszystko – genialna maszyna dla kombinatorów, którym można śmiało zastąpić 907 na rankedach.

 2. Anonim pisze:

  Będzie kiedyś w sklepie Premium?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.