Przegląd testu publicznego aktualizacji 1.9, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

24 komentarze

 1. Pro gamer pisze:

  Powinien być bo przecież nikt nic nie straci

 2. Anonim pisze:

  to przecież logiczne, że linia dwulufowych IS wychodzi od kv4…

 3. fikoberry pisze:

  @Majkel, zgadzam się z Tobą w 100%. Twierdzenie WG, że tak trudno było ogarnąć drzewka na niskich tierach i nowi gracze się gubili jest po prostu absurdalne. Powodowało natomiast konieczność rozegrania tych kilkuset bitew zanim się doszło o 6-7 tieru, teraz gracze, którzy nie mają żadnego pojęcia o mapach, mechanice gry i ogólnie rozgrywce, będą mogli osiągnąć te wymarzone wysokie tiery znacznie szybciej. I tylko o to chodzi WG, a nie o cokolwiek innego. I nie mam żadnych wątpliwości, że to droga do jeszcze większej ilości bitew 3 minutowych i wyników 15-1/2/3 . Pozdrawiam

  • Mały pisze:

   Postawcie się ze strony nowych graczy. WG chce przyciągać jak najwięcej nowych graczy co wiąże się z ułatwieniami w grindowaniu linii. To jedno z prostych rozwiązań zachęcających ludzi do wota, ponieważ nowy gracz nie będzie potrzebował miesiąca by dojść do upragnionego czołgu tak jak to było dawniej, co raczej go nie powinno zniechęcić do wota.

   Minus tego taki, że ucierpi rozgrywka.

 4. Rzepa pisze:

  czemu na screenie na miejscu T-10 jest T-103?

 5. colraginis pisze:

  Słowa klucze ” łatwiej będzie można dostać się do wymarzonych pojazdow X poziomu”. Czyli na x tierach pojawi się jeszcze więcej mistrzów jednego strzału. Wszyscy czekaliśmy na uproszczenie drzewek. Były takie skomplikowane☺ O zmianach dzialania amunicji zwykłej i goldowej cisza. Logiczne. Pzdr

 6. Anonim pisze:

  Czy świąteczny kupon -30% na t-62 będzie dalej aktywny po zmianach?

 7. Ziolek pisze:

  Czołgi kolekcjonerskie działają jak specjalne? Czy potrzebują wyszkolonej załogi?

  • Anonim pisze:

   Jak zwykle czołgi

  • JasioF pisze:

   niestety trzeba przeszkolić na nie. Jedyne co tutaj zmienili, to nie trzeba ich ekspić, choć same jak takie też są stokowe i lepsze moduły do nich trzeba wyekspić. Po prostu teraz jest mniej pojazdów, łatwiej dojść do tierów 6 i wyżej. IMHO – na plus dla nowych graczy, dla reszty nic się nie zmienia.

 8. Wektor pisze:

  Mam nadzieję że kv1s zostanie przystosowany jak większość czołgów którym zmieniono poziom by walczyć na nowym tierze jeżeli wg zostawi kv1s tak jak był to on na 6 tierach będzie rozstrzeliwany a jeszcze nie daj Boże będzie losowanie na 8 to 1 strzał od skorpiona g i już nie będzie go na planszy

 9. Janusz biznesu pisze:

  Chcieli wyrobić graczy na poziomy 6,7,8,9 i 10.
  Pewnie za dużo graczy siedziało na niskich tierach.

 10. Majkel pisze:

  Kretynizm… Jestem ogromnie ciekaw, co tak naprawdę skłoniło ich to usunięcia tyłu fajnych czołgów, bo idę o rękę, że nie problem początkujących graczy z ogarnięciem drzewka. Jest tak dużo innych problemów z grą, zarówno ze stricte gameplayem jak i częścią techniczną (parametry czołgów, statystyki), że kopanie w udoskonalanych przez ileś lat drzewkach wydaje się wprost nieporozumieniem. Jestem typem głupiego kolekcjonera, który z prawie każdego maratonu cieszy się jak dziecko, ale nie potrafię sobie wyobrazić ile faktycznie osób zwróci uwagę na „wyjątkowość” tych kolekcjonerskich czołgów. Szkoda, bo WoT właśnie kiedyś słynął z ciekawych urozmaiceń, unikalnych cech dla nacji czy klas pojazdów. Dzisiaj wiele rzeczy stało się w grze po prostu uniwersalnych…

  • Swój chłop pisze:

   Przecież te czołgi dalej będą dostępne i będziesz mógł je zbadać.

  • iBlackLagoon pisze:

   Typowy napinacz co nic nie wie. „udoskonalanych przez ileś lat drzewkach” najgłupszy teks jaki słyszałam. Teraz jest bardziej przejrzyste i logiczne (wiem dla ciebie to trudne słowo) ustawienie drzewek czyli brak chaosu. Nie raz można znaleźć graczy co mają 10-40k bitew na niskich tierach (I-III). Nikt tego nie kontroluje, bo to nie jest zakazane. Powinno się dostawać brak możliwości zrobienia jakieś misji na ewentach. Czyli wszystkie ewenty od T.IV.

   • Majkel pisze:

    Napinacz, co nic nie wie… Napisałem swoją własną opinię, jako gracz od 2014 roku, który ma już z grubsza pewien punkt odniesienia do tego, co przez 6-7 lat gry zaobserwował.
    Jedyną osobą poza trollami na tym serwisie jesteś ty i nazwę cię frustratem, który poza stertą obelg i nonsensownych komentarzy nie ma do wniesienia nic merytorycznego. Bo nawet używasz swojego argumentu o drzewkach zupełnie bez odniesienia się do (jako takiej, ale może i sensownej) racji. Gdzie chaos? Gdzie w bardzo czytelnym interfejsie wota chaos? Możliwość przejsc z różnych drzewek i ominięcie kawałków linii zawsze było na plus.
    Zluzuj majty, bo jako jedyna Ty tutaj masz problemy z bezpodstawną krytyką.

   • Anonim pisze:

    Jedyny minus dla WG że ktoś ma 20k bitew na kółkach to ten że nie wychodzi na minus z kredytami i nie kupuje premek. Tekst roku – mniej słabych czołgów po likwidacji drzewek. Hetzer słaby? T57 słabe? OIexp słabe? Likwiduje się czołgi dobre żeby iść wyżej i wyżej. Mam 4 dychy i 1×9 i dużo 8. Gram teraz max 6 tier. Mam dość już kolowcow i czołgów na ful goldzie.

   • Anonim pisze:

    @iBlackLagoon
    Gratuluje w końcu zostałeś zauważony przez kogoś xd
    w końcu ktoś zwrócił uwagę na twoje ch*jowe baity, congrats !

  • JasioF pisze:

   @Majkel ale wcale nie usunięto ich – cały czas można je kupić i nimi zagrać, jak ktoś takie lubi. Po prostu skrócili drogę do wyższych tierów – nie trzeba tyle grać na niższych tierach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.