Zmiany w grze w roku 2020: patrząc w przyszłość

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. anonim pisze:

  Śmiech na sali z tymi ułaskawieniami. Wychodzi na to, że tzw. „polityka fair play” to szmata, którą można sobie podetrzeć wiadomo co. Każdy, kto dostał bana, chyba nie dostał go bez powodu, co WG firmowało swoją reputacją i ban ten powinien być utrzymany, niezależnie od tego, za co był przyznany. WOT powinien zlikwidować wszelkiego rodzaju mody i tępić oszustów.

 2. colraginis pisze:

  Będą dłubać przy załodze 2.0 i wyposażeniu 2.0. Szacun, logiczne. Zasady działania pocisków zwykłych i goldowych nadal nie zmienione. Nawet cienia konkretnego pomysłu. Nawet ja – wyznawca Wota mam coraz mniej zrozumienia dla poczynań WG. Pzdr

 3. Skifbaca pisze:

  Wreszcie może zrobią coś z tym rakiem jakim jest kołowiec. Trzy takie raki w plutonie i masz po bitwie.

 4. Anonim pisze:

  Ja przetłumacze na polski terminy „Załoga 2.0” oraz „Wyposażenie 2.0”:
  jak wlepić nowy grind starym graczom którzy mają już załogi i wyposażenie wymaksowane. Tak by znowu zmusić ich do grindu załóg, niby nowe, niby wymienimy punkty, ALE obecny poziom po ‚przeliczeniu’ to nie będzie full, tylko 80%. Rzecz jasna procenty liczymy po białorusku, czyli zeby wygrindowac ostatnie 20% musisz posiwecic CZTERY razy tyle czasu co na pierwsze 80.

  Witaj w klubie zmian-na-lepsze 😉

  • Akgf pisze:

   Pisalem to juz dawno temu. Nowi gracze sa niecierpliwi. Dostali rakietowego buffa do badan pojazdow zeby nadrobili. Teraz czas na zalogi gdzie starzy gracze maja jeszcze przewage. Cos jak inflacja i socjalizm w jednym

 5. WG Facepalm pisze:

  Fajnie że WG nie da nawet najdrobniejszej rekompensaty za to że wybadalem T62a, AMX 30B i kupiłem… ale ułaskawić botów i cheaterów to jak najbardziej, czy dla nich tak trudno było napisać jakiś czas temu że nie będzie rekompensaty i żeby nikt nie badał czołgów?

 6. Anonim pisze:

  „Czy planujecie „ułaskawić” zbanowanych graczy z okazji 10. rocznicy World of Tanks?
  Tak, ale na razie nie możemy Wam zdradzić żadnych szczegółów na temat tego, którzy gracze, z jakimi wykroczeniami, zostaną „ułaskawieni”.”

  Jeśli w tych ułaskawionych pojawią się osoby używające czitów – WG dobije dna. Zrobią z własnych obietnic – pannę lekkich obyczajów. Do tego pokażą środkowy palec wszystkich uczciwym graczom, którzy imho i tak stanowią większość graczy. Ogólnie amnestii nie powinno być w ogóle. Nawet jeśli przesłanka za tym jest jakaś rocznica, czy kij wie co. Czas pokażę, czy WG i ludzie w nim pracujący okażą się kłamcami. Raz już okłamali.

 7. Adampl pisze:

  Balans losowań bitew bo jest tragedia .WOT otwórz oczy losowania musza być równe a nie bitwy po 15-0 czy 15-3 bez JAJ

 8. Stef pisze:

  Kiedy coś o włoskich ciężarach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.