Linia frontu powraca!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

28 komentarzy

 1. Aerodynamit pisze:

  Ja tam wolałem starą linię frontu, a ten tryb stalowy łowca to porąbany jakiś, niby wszyscy rywalizują a okazuje się że wyjeżdża na ciebie 2 czołgi i leci fokus na ciebie po czym odjeżdżają nawet do siebie nie strzelając.

 2. kelesky pisze:

  Siemka, nigdy nie grałem lini frontu i mam pytanko. Te drużyny po 30 graczy to tak jak w randomkach czy musze gdzieś szukać teamu do grania?

 3. WWG pisze:

  Gdzie są rezerwy do kredytów? Ostatni raz jakąś dostałem za powinny świątecznej atmosfery,

 4. Anonim pisze:

  tylko nie wiem czy przypadkiem nie trzeba było dobić do 10 poziomu żeby go dostać

 5. Anonim pisze:

  masz go w rekrutach

 6. jestem pisze:

  Z innej beczki. Gdzie jest mój unikatowy dowódca z trybu bitew 7vs7? Bo go nigdzie nie widzę…

 7. Anonim pisze:

  Ok linia frontu linią frontu, tylko mam jeszcze pytanie co z ludźmi którzy łamali zasady grając w tryb Stalowego łowcy (grając tryb jako pojedyncza osoba, nie jako drużyna), przyłączali się do innych graczy (np. znajomi z klanu) atakując innych graczy tak żeby znaleźć się na podium tzw. teaming (nie znam polskiego odpowiednika). Na innych serwerach zasady były jasne ustawiasz gry – ponosisz konsekwencje. Tylko oczywiście na serwerze eu pełna partyzantka. Albo wprowadzą przejrzyste reguły dla wszystkich z odpowiednio dotkliwymi karami (propozycja resetu całego postępu w tym trybie za taki numer) albo niech ukryją nazwy graczy i to powinno (może nie całkowicie) rozwiązać ten problem.

 8. kuban999 pisze:

  Mnie ciekawi czy za niewykorzystane żetony będą dawać złoto?

 9. Anonim pisze:

  „Również wykorzystanie nalotu zabierze mniej czasu, co pozwoli na zadanie większej liczby uszkodzeń”. Jakby arta i resoraki nie były już dostatecznie rakowe na tym trybie. WG: dajmy jeszcze pomidorkom nalot odnawiający się jeszcze szybciej żeby ludzie jeszcze bardziej narzekali na ten tryb. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że w momencie wykrycia zaraz na głowie miałem 3 naloty i 2 arty (wyprzedzam potrafię rozróżnić kampę od aktywnej obrony/ataku).

 10. Anonim pisze:

  Wreszcie wypożyczane czołgi będą specjalne. To strzasznie wkurzało w poprzednim sezonie

 11. Anonim pisze:

  Bardzo dobrze że zmieniają strefę B i C

 12. Gekon pisze:

  Jak dla mnie duży minus za brak możliwości nadrobienia postępu – jeden odcinek opuścisz, i masz po 2 czołgu….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.