Ustawka: pojedynek czołgów ciężkich

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Dowódcy! Przed wami kolejny odcinek najbardziej bezkompromisowego programu pancernego wszechświata. Tym razem z udziałem naszych widzów i polskich czołgów! Tak, takie starcia lubimy. Mamy nadzieję, Wy też. Odpalajcie silniki i ładujcie amunicję. Zaczynamy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Bot pisze:

  Nie chce mi sie ogladac
  ale przynajmniej mam nadzieje, ze to jacys sensowni gracze graja, a nie pracownicy wg 45% winrate
  XD

 2. Anonim pisze:

  XD Typowy komentarz gdy ktoś coś skrytykuje

 3. Gamer pisze:

  Sam pomysł jest ciekawy. Można zmienić formę komentarza i zrezygnować z tych przepychanek na rzecz merytorycznego opisu wad i zalet pojazdów. Plus idea gry bez golda jest super. Zaburza to jednak realny obraz czołgu jaki byłby w normalnej bitwie

 4. Bartek pisze:

  Ktoś wgl ogląda te ich ustawki? Jak dla mnie żenua i brak pomysłu na filmy

 5. Anonim pisze:

  Z serii Wuj Dobra Rada:
  Jeśli nie jesteś wallet warriorem, który dolanami uzupełnił wszystkie kolekcje: rozbierzcie choinkę, a skorupki przetwórzcie na ozdoby z albumów – ułatwicie sobie robotę na następne Operacje, a to co wisiało – nie zmarnuje się. Ofc przetwarzać aż do momentu gdy nic się nie będzie dało stworzyć. Warto też sobie wspomóc antyduplikatorem. Ja dzięki ozdobom z choinki uzbierałem wystarczająco skorupek, by zbadać ostatni brakujący styl z ubiegłych lat. W przyszłym roku potrzebuję złożyć ok. 80 elementów by zdobyć kolejne 4 style. A jest to przydatne, bo lepiej takim cyrkowym kamo jeździć niż bez żadnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.