Tapeta z klimatem – AE Phase I

AE Phase I w wersji na pulpit 😉

Autor: MarM

DOWNLOAD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

45 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  ups buffa oczywiscie

 2. LuCeK pisze:

  Witam czy ktoś wie może kiedy będzie progetto w sklepie ?

 3. Anonim pisze:

  A kiedyś to była taka fajna stronka. A teraz kasujecie wszystkie wpisy jak leci.

  • Anonim pisze:

   I dobrze. Trolle, hejterzy i inne bydło nie zasługuje na to by swoje wysrywy zostawiać w Internecie.

   • Anonim pisze:

    Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy.

    • Anonim pisze:

     XD. Kolejny który myśli że jak nazwie kogoś debilem, zjebem, amebą to jest dalej wolność słowa. Tutaj z reguły ludzie się obrażają albo bez przerwy prowokują. O to tylko tutaj chodzi. Jeśli ktoś wyrazi negatywną opinię w ładny sposób to tylko mi się twarz uśmiechnie, na przykład: Ten czołg nie spodobał mi się ponieważ …, nie mój styl gry ale mam nadzieje że innym posłuży. Ale jak ktoś napisze: Jaki ten czołg jest *******; słaby; Kto normalny tym gra? Jest różnica co nie?

     • Anonim pisze:

      Prowokacje/baity są ok o ile są w inteligentny sposób zastosowane. Niestety większość tu i w innych zakątkach Internetu napotkane prowokacje są głupie, niskich lotów i niemające w ogóle dobrego smaku. Przykładem jest choćby Szczecinanin, OptimusSrime i inne jego alter ego, które próbują pokazać ogromne przegięcie. I ogólnie wtedy sobie uświadamiam, że można być bardziej prymitywny niż rozwielitka, ameba i inne organizmy jednokomórkowe.

     • Anonim pisze:

      Wyobraź sobie że można mieś skasowany wpis w którym nie używa się słów debil, ameba, zjeb.
      Napisz słowo krytyki na Parima i kasują wpis. Krytyki. Nie wyzwisk. Mojego zdania na jego temat. Nic obraźliwego. Jako jakiś tam manager nasz powinien umieć przyjąć to na klatę. A nie kasować wszystko jak leci.

    • Anonim pisze:

     Zapomnialem powiedziec ze jestem aplikantem 3cioho roku.

    • Anonim pisze:

     To sobie wyrazaj na swoim prywatnym portalu, nikt ci nie zabroni. A na cudzym stosuj sie do zasad jakie ustanowil wlasciciel.

   • Anonim pisze:

    No dobra. Napisałem komentarz że wszystkie te zmiany z pociskami OB prowadzą do tego że wieża isa7 i obj430U ma być nie do przebicia. Skasowano. Gdzie to trolowanie i hejtowanie?

  • Anonim pisze:

   Właśnie kiedyś była fajna stronka bo nie było tyle trolli, hejterów, botów i dzieci. A teraz pod każdym postem Zakon „Węgla i pomidora” który kozaczy

 4. Detlaf pisze:

  W ludzkiej naturze jest zazdrość, tylko nie którzy potrafią się jej oprzeć

 5. Miodek memy. pisze:

  A mnie ten czołg tak ssie, że nie mogę się oderwać, już mam na nim 530 bitew. Naucz się, nie używać słowa co ma odwrotne znaczenie w języku Polskim. Pozdrawiam.

 6. oko pisze:

  Jest dobry i daje radę. Fakt, są lepsze. Nie żałuje, że go mam. Farmiłem, mam i z tego się cieszę, że go mam.

 7. MAGA2020Landslide pisze:

  Gunwo walic z arty non stop focus w niego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.