Stępką do góry: Niezatapialny Sam

Zwierzęta często bywały maskotkami okrętów i dzielnie znosiły trudy żeglugi wraz z załogami.

Jednak bardzo nieliczne z nich miały tak bogaty „przebieg służby” i tak wielkie szczęście jak Niezatapialny Sam. Ten czarno-biały kociak przeżył zatonięcie trzech okrętów: niemieckiego pancernika Bismarck, brytyjskiego niszczyciela Cossack i lotniskowca Ark Royal. Wróćmy do pamiętnego odcinka „Stępką do góry”, w którym opowiedzieliśmy jego historię.

 VIII Bismarck VIII Cossack i  VI Ark Royal otrzymały po dwa kamuflaże: jeden historyczny, przedstawiający wygląd okrętu w czasie, gdy „służył” na nim Sam, oraz drugi, z wizerunkiem legendarnego kociaka na burcie okrętu.

Cechy obu kamuflaży są takie same:

 • −3% do wykrywalności okrętu z powierzchni wody,
 • +4% do rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu,
 • −10% kosztu obsługi okrętu po bitwie,
 • +50% PD w każdej bitwie.

Kamuflaże te otrzymać można dzięki kontenerom Niezatapialny Sam, razem z okrętami. Możecie również zdobyć je, wypełniając łańcuch misji bojowych lub kupując razem z okrętami  VI Ark Royal i  VIII Cossack w Sklepie premium.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

6 komentarzy

 1. d.s pisze:

  flagi nie takie dziadowskie, ale fakt z innych jakby wypadało więcej

 2. Janek23 pisze:

  Pootwierałem już kilkanaście kontenerów : Niezatapialny SAM – nic jakieś dziadowskie flagi . Nie polecam tego robić i kupować . A dzisiaj RNG i MM dobił swego – 8 przegranych bitew na 8 ( ktoś powie że to moja wina- może ale swoje robiłem inni w tyle i czekają na przegraną ). Odinstalowałem dziadostwo !

  • J_jW pisze:

   Wpisałem kiedyś przy okazji na forum oficjalnym wows o moim, jak to później określili mianem „dziwacznego” sposobie na MM, polegającym na tym, że gram generalnie w późniejszych godzinach wieczornych, bo wtedy grają dorośli. Ale to prawda, MM bywa tak denny, że grać się odechciewa. Czasem jest tak, że wnerwiony na prawdę zagrałem źle i zrobiłem niewiele w grze, ale o dziwo jestem w najgorszym przypadku w połowie stawki w tabeli końcowej. To co robili inni? Tym nie mniej jestem przekonany, że gry generalnie wyglądają lepiej wieczorem,

  • Daro pisze:

   widzisz ty kupiłeś a ja wpisałem kody 😉 wypadły mi 1 superkontener było w num 15 tys węgla oraz kontener sam w nim było 100 dublony 1000 wolnego expa bonus Bismarck za darmo wymaksowany już nie muszę go odkupywać i coś tam jeszcze
   jak byś chciał to są te kody możne jeszcze działają
   Kod na 15 zwykłych kontenerów (różnego rodzaju: sygnały, kredyty, kamuflaże, zasoby, „spróbuj szczęścia”): z tego wypał mi 1 superkontener
   kod na 15 zwykłych kontenerów
   THUMB
   kody kontener Niezatapialny Sam:
   HAPPYPURRRRTHDAY
   PURRFECTCODE
   razem powinno być 17 kontenerów o ile ich nie wpisywałeś możne jeszcze działają

   • Janek23 pisze:

    Żadnych kontenerów nie kupowałem ! Wszystkie a było ich sporo dostałem : głównie misje – które zrobiłem , kody jak ty plus jeszcze kody i misje z Twicha. Natomiast z kontenerów codziennych za EXP w tamtą sobotę z Superkontenera wpadł : Murmańsk i Mikasa.

    • Daro pisze:

     ooo to ładnie ci polosowało mi ani razu nie wypadł z Superkontenera statek tylko cały czas 14 dni konta premium i 15 tys węgla niby te 15 tys wegla i 14 dni konta prem to i tak dobre to jest ale wolał bym jakiś statek a tu lipton

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.