Festiwal WG 2019: tryb Halloween

Tym razem zwiastun halloweenowego trybu.

W tym roku World of Tanks ponownie będzie świętować Halloween! Przygotujcie się na nowy ekscytujący tryb PvE, w którym będziecie zwalczać zło w nieprzyjaznym środowisku, które zmieniać się będzie przez całą bitwę.

Tym razem przeciwnicy AI będą przebieglejsi i bardziej nieprzewidywalni. Boty dostaną różne role na polu bitwy, będą wykazywać niezależne zachowania i różnorako na Was reagować. Przy konfrontacji, niektórzy przeciwnicy będą nieustannie za Wami podążać, a inni wręcz przeciwnie, będą starać się od Was oddalić, aby zwieść Was w jeszcze bardziej złowrogie okolice. Uważajcie także na wyjątkowo potężnego arcywroga – majestatycznego, ale też przesyconego złem.

W tym roku Ito Masahiro, dyrektor artystyczny pierwszych trzech gier z cyklu Silent Hill miał swój udział w pracach nad trybem Halloween. Jego twórczy wkład sprawi, że atmosfera i efekty wizualne w tym wydarzeniu pobiją wszystkie poprzednie edycje!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. kozik pisze:

  tez mam taką nadzieje

 2. Anonim pisze:

  podczas ladowania pocisku dla arty nie ma kółeczka celownika , pojawia się dopiero po załadunku

 3. 007 pisze:

  Mam nadzieję, że ostatecznie będzie bardziej mrocznie i więcej klimatu Halloween.

 4. ... pisze:

  Wow! Wygląda świetnie.
  Chyba w końcu wzieli się do roboty. ^^

 5. Wielebny pisze:

  Jaki wybrac? Lowe, kartofla czy evena?

 6. Anonim pisze:

  Dwudziałowiec bossem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.