Mecz Gwiazd World of Tanks – Polska vs. Reszta świata

1 września odbył się drugi już Mecz Gwiazd, ale tym razem z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Wcześniejszego rekordu nie pobiliśmy, ale ten i tak cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Formuła rozgrywki pozostała ta sama – 13 gier w formacie 5 vs 5, zaś sama transmisja odbyła się na kanale twitch.tv/sporttvppl.

Jeżeli chodzi o garść statystyk:

W ciągu dwóch godzin i 5 minut transmisji kanał odwiedziło 4530 osób. W szczytowym momencie było Was na raz aż 1270, ze średnią liczbą widzów wynoszącą 1097. Sumarycznie na oglądaniu transmisji widownia spędziła 2506 godzin!

Była to już druga z kolei, tak duża transmisja na scenie World of Tanks. Mamy nadzieję, że inicjatywa utrzyma tempo działania i rozwoju, a może z czasem zobaczymy ją też na innych kanałach w regularnej formule? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

  1. mam cie maly pisze:

    Nie oglądałem bo przespałem pół niedzieli 😀 😀 i nie żałuję 😛

  2. Ech pisze:

    Czy pokazywanie statystyk jakiegos srednio atrakcyjnego wydarzenia zmieni jego odbior?
    Moim zdaniem nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.