Mecz Gwiazd World of Tanks z rekordem!

19 komentarzy

 1. Premks pisze:

  Poje…chane… kod już nie działa. Coraz bardzie drażni mnie to WG. Nigdy tego nie pisałem, a teraz serio zaczynam wyraźnie zauważać że gra i cała ta otoczka schodzi stromo na psy.

 2. rak pisze:

  FEELMYGUN
  HIDDENBUTFOUND
  RICOCHETOHNO
  AMBUSHNOW
  DESTROYEDTOOSOON
  LIVINGONTHEEDGE
  kody na emblematy, będą pojawiać się następne

 3. don pisze:

  Bardzo fajnie było, Dedu i Cygan wypadli świetnie, a i format 5×5 jest o niebo ciekawszy, jednym słowem super:)

 4. Anonim pisze:

  fajnie było by było zobaczyć rozgrywki w wot na najwyższym poziomie częściej niż raz w roku….

 5. czolgista69_3 pisze:

  brakuje mi esportu a szczególnie jak reys komentował 🙂

 6. Anonim pisze:

  Widzę że masz ogromne pojęcie. RNG to jest jeden z nielicznych czynników który powodował jakieś emocje, ciekawe sytuacje itd. Gdyby RNG było AŻ TAK OLBRZYMIE to dlaczego te same drużyny ciągle wygrywały?

 7. Anonim pisze:

  Jakieś wnioski WG wyciagnie? Zabrakło „naszego ulubieńca” który tak ciekawie komentował z Paryża. I rekord frekfencji. Jakieś wnioski WG?

 8. Anonym pisze:

  Brakuje mi Binia jako komentatora 🙁

 9. Anonim pisze:

  Dlaczego w ogóle WG zrezygnowało z e-sportu ?

  • Zurugula pisze:

   Duże koszta, średnia popularność, zastała meta, niezgoda odnośnie formatu rozgrywek.

  • Anonim pisze:

   To raczej e-sport zrezygnował z WG. Kiedys ktoś mądry fajnie o tym mówił. W skrócie – jest min RNG które powoduje że nie ma uczciwej rywalizacji. Cos w ten deseń. A gadanie że sie nie opłaca, że coś tam jeszcze coś tam jest bez sensu. To esport dał kopa w d…….. WG a nie na odwrót.

   • Anonim pisze:

    Widzę że masz ogromne pojęcie. RNG to jest jeden z nielicznych czynników który powodował jakieś emocje, ciekawe sytuacje itd. Gdyby RNG było AŻ TAK OLBRZYMIE to dlaczego te same drużyny ciągle wygrywały??

   • Zurugula pisze:

    Oczywiście, że RNG było przez graczy wielokrotnie krytykowane ze względu na zbyt duży wpływ na grę, ale żaden gracz nie porzucił esportu z tego powodu, więc to chyba coś znaczy. 😉

   • IceG pisze:

    @Anionim Mówisz że RNG nie nadaj się do e-sport. A co powiesz wszystkich grach typu Battle Royal -> Fortnite, Pubg, itp .. każda z tych gierek popularnością wciąga WoT, podstawą każdej z tych gier jest RNG! Nie masz pewności co wylosujesz w skrzyni a co wylosuje przeciwnik. Jeśli RNG po losuje ci marną skrzynie ubiją Cię w pierwszych minutach i na nic Twój skill. Argument RNG nie do końca ma tu zastosowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.