RNG. Która godzina? Godzina zemsty!

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Co zrobicie, jeśli czołg spadnie Wam prosto na głowę podczas wieczornego spaceru?? A co jeśli płonąca 20-tonowa wieża wleci do Waszego biura przez otwarte okno?
Tak, takie zdarzenia są mało prawdopodobne… Ale wszystko może się przytrafić! I jest tylko jeden sposób, aby być przygotowanym na takie coś – obejrzeć RNG!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

1 Response

  1. Leo pisze:

    Dlaczego każda powtórka to praktycznie zwierzęta które giną po to aby zabić przeciwnika ? Nie ma jakiś bardziej sensownych zagrań , skillowych , bez wypierdzielania się jak małpa ? Poziom tych zagrywek jest tak niski jak ludzi , którzy je nadesłali. Przykład 1:45 minuta , gdzie 2 full głąby giną , żeby dobić Tigera na 400 HP. Wiem , że jest to seria RNG(Random number generation) czyli ,,dziwne ” zagrania , ale ile razy można oglądać jak ameby robią ciągle to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.