Przegląd wydarzeń specjalnych w sierpniu

Przegląd sierpniowych wydarzeń prosto z portalu WoT.


Gwoli tradycji, sierpień jest przepełniony ciekawymi wydarzeniami w World of Tanks, szczególnie dzięki naszemu uczestnictwu w gamescom. Przejdźmy do rzeczy:

Wydarzenia specjalne sierpnia
Wierzchołek drzewa

1 — 31 Sierpnia: Kolejny odcinek naszego tradycyjnego wydarzenia miesiąca już tu jest. Jak zwykle, możecie skorzystać z pokaźnych zniżek na wszystkie pojazdy z wybranej gałęzi. (STB-1)

Pamiętajcie, że w dalszym ciągu możecie cieszyć się obecnym wydarzeniem specjalnym Wierzchołek drzewa, goszczącym czołgi linii WZ-111 model 5A.

————————————————————-

Gorączka PD

3 — 5 Sierpnia: PD… PD są wszędzie! Wyciśnijcie wszystko, co się da z tego wydarzenia i przedzierajcie się przez linie czołgów!

DO ZDOBYCIA
Góra PD do wzięcia

————————————————————-

Wzmocnienie załogi

10 — 12 Sierpnia: Skorzystajcie z tego pięknie skrojonego wydarzenia specjalnego, aby wzmocnić załogę dla brytyjskiego czołgu lekkiego i pomóc jej przetrwać w srogich warunkach bitew w World of Tanks.

DO ZDOBYCIA
2x PD załogi

————————————————————-

Postęp Dodatkowy

17 — 19 Sierpnia: Wykonuj mniejsze misje, aby zdobyć PD dla swoich ulubionych pojazdów. Mamy coś dla praktycznie każdego poziomu w grze.

DO ZDOBYCIA
Wypełniaj misje, aby zdobywać PD

————————————————————-

Gamescom 2019

21 — 25 Sierpnia: Rozumie się samo przez się, że z okazji jednego z największych wydarzeń w branży gier, przygotowaliśmy dla Was coś dużego.

DO ZDOBYCIA
5x PD za pierwsze zwycięstwo

————————————————————-

Załoga jest najważniejsza

31 Sierpnia — 2 Września: Ten miesiąc zakończymy klasycznym akcentem: Załoga jest najważniejsza. Podzielcie się tymi nowinkami z ulubionymi czołgistami!

DO ZDOBYCIA
Premie dla załóg
Właściwie, to przygotowaliśmy dla Was kilka sporych niespodzianek, ale na razie nie chcemy ich Wam zepsuć. Odwiedzajcie naszą stronę regularnie, aby niczego nie przegapić!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. sadas pisze:

  a zniżka na wyposażenie to kiedy?! już chyba z pół roku nie było

 2. Glint pisze:

  W końcu kupię sobie Typka 61.

 3. Anonim pisze:

  W tym miesiącu miała być jakaś promocja na wymianę wolnego doświadczenia, wiadomo kiedy dokładnie będzie?

 4. Kowal pisze:

  A ja nadal czekam na materiały eksploatacyjne,magazyn świeci pustkami. Może taki jest cel WG ,ciche zwiększenie wydatków graczy .

 5. Kowboj klawiatury pisze:

  Cześć Binar czy od 19 sierpnia będzie linia frontu?

 6. Amster91 pisze:

  A ja nadal czekam na M6A2E1 w sprzedaży i dopóki go nie będzie to WG złotówki na mnie nie zarobi. Możliwe, że do końca roku nawet. 🙂

  • Anonim pisze:

   ale RAGE 🙂

  • Gold noob pisze:

   Mam ten czołg był swietny grajac nawet na 9 tierach lecz odkąd jest nowy mm dziwnie nawet 6tki mnie przebijaja od przodu od oststniej duzej aktualizacji najśmieszniejsze jest to ze nie widac przy tym gdzie zadawane są uszkodzenia coś WG przy nim majstrowalo swoim łapami jestem przekonany w 100% to juz nie ten sam czolg co kiedyś, a mowa że ludzie nauczyli sie go przebijać tez jakos do mnie nie przemawia carnerworn dziurawi mnie w płytę przednia jak chce i to bez przycelowania 😕

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.