Wydarzenie „Francuskie niszczyciele”: kompletny przewodnik

Na stronie głównej pod TYM LINKIEM znajdziecie kompletny przewodnik dotyczący nowej linii francuskich niszczycieli, które mają się pojawić w łatce 0.8.6. Poniżej mały urywek opisujący te okręty.


PODSUMOWANIE GAŁĘZI

Główną atrakcją wersji 0.8.6 jest szansa na wypróbowanie nowych okrętów przed pozostałymi graczami. Co sprawia, że francuskie niszczyciele są wyjątkowe?

  • Niecodzienne właściwości ich kadłubów: ich PW mogą zostać zredukowane do zera, podobnie jak w przypadku dziobu i rufy. Efekt jest taki, że dana część okrętu otrzymuje tylko połowę uszkodzeń po kilku trafieniach.
    •  Więcej informacji na temat dystrybucji PW poznacie dzięki naszemu filmowi z serii Jak to działa.
  • Brak Wytwornicy dymu nadrabiany jest dużymi prędkościami i możliwością skorzystania z ulepszonego Doładowania silnika.
  • Począwszy od VI poziomu francuskie niszczyciele wyposażone są w Przyspieszacze ładowania głównej baterii, co jest rzadką cechą wśród okrętów tego typu.
  • Począwszy od VIII poziomu nowe niszczyciele posiadać będą balistykę o płaskiej trajektorii i pociski PP o wysokiej, jak na ten typ okrętu, penetracji. Pozwoli to graczom na zadawanie wysokich uszkodzeń cytadelom krążowników ze średnich dystansów.

Pomimo dobrych parametrów szybkie zajmowanie stref kluczowych nie jest głównym zadaniem nowych niszczycieli. Duża prędkość i skuteczne uzbrojenie pozwolą im wspierać sojuszników z dystansu. Gdy bitwa się rozwija, warto będzie rozejrzeć się za dobrym miejscem, szybko dotrzeć do niego dzięki Doładowaniu silnika, zaczaić się, aktywować Przyspieszacz ładowania głównej baterii i zasypać wroga gradem pocisków. Miejcie jednak przygotowany plan ucieczki i upewnijcie się, że Doładowanie silnika będzie gotowe do użycia, ponieważ Wasz niszczyciel stanie się wyjątkowo łatwym celem bez niego i bez Wytwornicy dymu.

Wczesny dostęp będzie tym razem działać inaczej

  • Wprowadzenie wersji 0.8.7 sprawi, że francuskie niszczyciele z poziomów II–VIII staną się możliwe do zbadania w Drzewie technologicznym.
  • Niszczyciele z poziomów IX i X dołączą do nich dopiero w wersji 0.8.8.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.