ST, Francuskie niszczyciele część 2. Nowy, unikalny dowódca i kolekcja.

Aktualizacja 0.8.7 będzie zawierała drugą część wydarzenia dotyczącego francuskich niszczycieli. Będzie ona składała się z jednego etapu podzielonego na 4 dyrektywy.
Nagrodami za ukończenie zadań i dyrektyw oraz zajęcie odpowiednich miejsc w Sali Chwały bądą różne elementy wewnątrz gry, kontenery „Legia Honorowa” oraz nowy, czasowy zasób – „Żetony galijskie”.
 
Kontenery będą zawierały elementy „Kolekcji francuskiej”, a także będzie można dzięki nim wylosować misję bojową na jeden z francuskich okrętów premium: De Grasse, Aigle, Gascogne, Le Terrible.
 
Nowa kolekcja związana z francuską marynarką będzie składać się z 4 części. Za ukończenie pod kolekcji otrzymacie możliwość dodania drugiej flagi i alternatywnych wzorów kamuflażu dla francuskich pancerników i krążowników. Za zdobycie całej kolekcji otrzymacie możliwość montowania drugiej flagi i alternatywnych kolorów kamuflażu dla francuskich niszczycieli.
Żetony galijskie będziecie mogli wymienić w Arsenale na jednorazowe kamuflaże, czas premium, sygnały, dublony i nagrodę główną aktualizacji 0.8.7 – nowego unikalnego dowódcę –
Philippe Auboyneau!
Nowy dowódca będzie miał 3 talenty:
– Płomień Rewolucji – za każdym zdobyciem wstęgi zdobycie lub pomoc w zdobyciu bazy – zwiększa się o 1% szansa na wywołanie pożaru od pocisków OB baterii głównej.
– Uzbrojony po zęby – uruchamia się po zdobyciu „Dewastującego uderzenia” i zmniejsza o 10% czas przeładowania uzbrojenia.
– prędkość i wytrzymałość – zwiększa maksymalną prędkość okrętu o 5% za każdym otrzymanym milionem potencjalnych uszkodzeń
 
Te talenty nie będą aktywne w bitwach klanowych.
Ponadto dowódca ulepszoną umiejętność „Ekspert przeżywalności” – zwiększa ilość punktów wytrzymałości o 400 na poziom okrętu, a samolotów o 30.
Talenty nowego dowódcy i warunki ich aktywacji są rozwinięciem pomysłu, który zapoczątkował Admirał Kuzniecow. Warunki uruchomienia talentów Philippe Auboyneau oparte są na stylu gry francuskich okrętów, są one dość proste do osiągnięcia, ale są słabsze niż poprzednich dowódców takich jak Halsey i Yamamoto.
 
 
Dark_Havoc

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.