Rozpoczynamy 6. odcinek!

Prosto z portalu WoT 😉


Odcinek 6 Linii frontu 2019 wystartuje 15 lipca 07:00 CEST (UTC+2) i będzie dostępny przez jeden tydzień do 22 lipca 04:00 CEST (UTC+2). To Wasza szansa, by wziąć udział w epickich bitwach 30 na 30, zgarnąć stos nagród, a także uczestniczyć w wyścigu o niezwykłe czołgi-nagrody!

W dodatku dotarły do nas informacje o 7. odcinku, który rozpocznie się 19 sierpnia o 07:00 CEST (UTC+2) i będzie trwał do 26 sierpnia 04:00 CEST (UTC+2). Przygotujcie się na jeszcze bardziej powalające bitwy!

Przeczytajcie o szczegółach dotyczących wydarzenia, takich jak nagrody i wymagania, w specjalnym artykule „Linia frontu: Zasady”. 

Linia frontu: Zasady  

Przed rozpoczęciem 5. odcinka ogłosiliśmy skrócenie czasu technicznego przygotowania do odrodzenia do 10 sekund zamiast 30. Niestety z przyczyn technicznych nie byliśmy wtedy w stanie zastosować tego rozwiązania. Jednak teraz wprowadziliśmy należyte zmiany i w nowym odcinku czas przygotowania do odrodzenia będzie wynosił 10 sekund. Cieszcie się grą jeszcze dłużej, walczcie i zgarniajcie zasłużone nagrody!

AE Phase I: klejnot w Waszej kolekcji czołgów!

Pomówmy o nagrodach. W końcu możemy ogłosić nazwę, narodowość i klasę najcenniejszej nagrody Linii frontu 2019! Najbardziej wytrwali i utalentowani gracze będą mogli wygrać AE Phase I, amerykański czołg ciężki IX poziomu. Jeśli przyjrzycie się temu imponującemu wojownikowi, od razu zauważycie jego wyjątkową cechę: podzielone gąsienice. Ten czołg posiada ich cztery: po dwie na każdą stronę kadłuba.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

AE Phase I posiada dwie kluczowe cechy. Po pierwsze jest to pojazd powiązany z wydarzeniem, co oznacza, że nie będziecie musieli przeszkalać swojej załogi, aby przypisać ją do czołgu. Po drugie posiada on nową mechanikę: wbudowany Duży zestaw naprawczy (bez dodatkowego miejsca). W walce działa on standardowo, jednak po ukończeniu bitwy, po przejściu do garażu, nie trzeba kupować nowego ładunku, ponieważ nowy Duży zestaw naprawczy zostaje uzupełniony automatycznie.

Emil 1951: szwedzki pojazd premium VIII poziomu

Podczas pogoni za AE Phase nie zapomnijcie o innej niesamowitej nagrodzie – czołgu Emil 1951. Jest to pierwszy w historii szwedzki pojazd premium VIII poziomu wyposażony w automat ładujący i dobry przedni pancerz. Jego działa zadają wysokie uszkodzenia alfa podstawowymi i specjalnymi pociskami. Być może jego prędkość maksymalna nie robi wrażenia, ale jest wystarczająca, by nie zostać w tyle. Jednocześnie jego atutem jest szybkie, jak na czołg ciężki, przyspieszanie. Te cechy pozwolą Wam podejść przeciwnika i dać mu porządną nauczkę!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Nie macie jeszcze pojazdu VIII poziomu? Wypożyczcie go! 

W nadchodzącym odcinku Linii frontu powracają pojazdy do wypożyczenia z odcinka 1! Będziecie mogli wybierać między

 • T-44 FL
 • Pz. 58 FL
 • T34 FL

Złoto wydane na wypożyczenie pojazdu zostaje skumulowane w specjalnym funduszu. Możecie go użyć, aby taniej zakupić którykolwiek spośród 11 oryginalnych czołgów do wypożyczenia w ramach tegorocznej Linii frontu.

Do zobaczenia w 6. odcinku Linii frontu, Dowódcy! Grajcie i wygrywajcie! 

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. Zimny pisze:

  To już przestało być nawet irytujące, a staje się po prostu śmieszne… Co za amatorka, same janusze w WG

 2. gustaff pisze:

  Zycie potrafi zaskakiwac 😉 Notka na stronie zrodlowej, 6 odcinka:
  „Z przyczyn technicznych planowane skrócenie czasu technicznego przygotowania do odrodzenia z 30 do 10 sekund nie zostanie wprowadzone w tym odcinku. Dziękujemy za wyrozumiałość.”

 3. Oxinek pisze:

  Patrząc po parametrach i opinii youtuberów wygląda na to, że drzewkowe czołgi (odpowiedniki) są lepsze.

  Od AE Phase I lepszy jest M103 nawet Konq, a od Emila 1951 lepszy jest Emil I . Teraz zachodzi pytanie i wątpliwość czy warto zarzynać się godzinami na Linii Frontu aby mieć inny czołg ale o parametrach słabszych niż drzewkowe. Każdy musi sam zdecydować !!!

 4. anonim pisze:

  Emil już w garażu teraz tylko 3 miesiące i we wrzesniu AE Phase I będzie mój 🙂

 5. Tata pjoterka pisze:

  No czlesc bo ja mam nowe buty kurla. I no mam tez problem kurla. Niewiem czy moge wym to powiedziec kurla. No bo ja te buty kurla. Ukradlem kurla. Tak samo jak kanto w world off tenkss kurla.od pjotera kurla

 6. anonim pisze:

  Właśnie czytałem na stronie wota 😛 Jak nie dadzą 2 mapy do LF to granie będzie bardzo nudne …już jest więc o czym ja tu piszę ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.