Ognisty Szlak: Nagrody, które gracze mogą otrzymać w zamian za zdobyte punkty sławy

Zbiór wszystkich możliwych do zdobycia nagród oraz ich koszt.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Dzięki Argo 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. Exxzi pisze:

  Kiedy będzie można odebrać czołg?

 2. Zygfryd pisze:

  Od kiedy do kiedy będzie można odebrać nagrody?

 3. Dzban pisze:

  Orientuje się ktoś jaki był koszt tych czołgów podczas aukcji obligacji na poprzednich kampaniach?

 4. Anonim pisze:

  A ja mam pytanie. Ile średnio dostaliście punktów za wygraną/przegraną na mapie? To zależy od obrażeń czy czegoś innego ile punktów dostanę? Bo chciałbym jedną rzecz dostać, ale jak to będzie np. 15 punktów za rundę to sobie daruję.

  • Anonim pisze:

   15 punktów masz za porażkę. Za zwycięstwo masz ponad 100. Dokładna liczba zależy od przeciwników. Jak dobry klan to będzie dużo punktów. Za stratę czołgów też masz jakieś pojedyncze punkty. Oczywiście jak zainwestujesz to będziesz zgarniał więcej. Jak wylądujecie na froncie zaawansowanym/elitarnym to zdobywasz więcej. Każdy w drużynie dostaje tyle samo punktów podstawowych + osobisty bonus za inwestycje.

 5. gustlik pisze:

  Co kampani to mniejsze nagrody.Pamietam starsze kampanie gdzie dla 1-go klanu bylo ponad 1mln zlota i relatywnie mniej dla kolejnych teraz chyba 250 czy 300k dla zwyciezcy.To samo dotyczy golda za prowincje na zwyklym CW ,a na 8 tier to smiech 40-60 gold za prowincje.Czy WG nie potrafi zrozumiec ,ze wieksze nagrody przyciagna wiecej graczy i tym samym wiekszy obrot to wieksze zyski-to podstawy ekonomii z 1-go roku studiow.Tymczasem robia to samo co cala banda obecnych menadzerkow nowej fali-zero kreatywnosci tylko ciecia kosztow.

  • GR4D3K pisze:

   Kolego masz trochę słuszności, ale pamiętaj proszę, że WG to firma nastawiona na zysk. A zysk głownie czerpie ze sprzedaży kont premium (od niedawna są do niego dodawane misje na obligacje) i oczywiście ze sprzedaży wspomnianego przez Ciebie GOLD-a. Żaden przedsiębiorca nie chce za darmo oddawać tego co generalnie sprzedaje i na czym zarabia. Wszelaki GOLD za eventy, turnieje, itd. traktuj raczej jako „darmowe próbki” dla przeciętnego gracza.

 6. anonim pisze:

  Słabe te ,, nagrody 😀 Mnie tam interesują tylko realne nagrody a nie jakieś tam wirtualne 😀 Hejt za 3….2….1…. START 😀

 7. Cześć pisze:

  Ubieram np 500 punktów sławy. Najtańszy styl to 1300 punktów. Czy da się do różnicy dopłacić oboigacjami?

 8. Anonim pisze:

  Ale prestiż!!!!!!!! Jestem pierwszy!!!!!!
  Stawiam wszystkim drinka😎😎😎😎

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.