Mała aktualizacja 20 czerwca

Krótka informacja: z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 20.06.2019 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. Mikropatch naprawi następujące błędy:

 • Błąd związany ze źle wyświetlanymi emblematami, podczas obserwowania pojazdów ze swojej drużyny, po swoim ówczesnym zniszczeniu.
 • Błąd, przez który niektóre rezerwy osobiste miały status „aktywowano”, nawet gdy nie były wcześniej aktywowane.
 • Błąd, który powodował crash klienta gry.
 • Błąd, który powodował powstanie wyjątkowo gęstej mgły w czasie korzystania z widoku artyleryjskiego na mapie Redshire.

Dodatkowo w związku z tym:

 • Portal klanowy będzie niedostępny od 06:00 CEST 20.06.2019 do 06:45 CEST 20.06.2019

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

35 komentarzy

 1. eX pisze:

  Musze przyznać, że ta LF jest najgorsza. Nie wiem czy to przez wakacje, czy przez zmiany

 2. łukaszol pisze:

  Siema mam pytanie odnośnie lini frontu. Czy żeby zdobyć ten czołg specjalny to musze osiągnąć poziom 30 prestiżu 15 razy czy jak to jest ??

  • Anonim pisze:

   10 razy. Za każdy poziom (czyli 30 prestiżu) dostajesz żetony. Po zebraniu odpowiedniej ilości żetonów możesz wymienić je na premki i/lub czołg specjalny. I o ile dla premek 8 tieru nie ma innych wymagań prócz ilość żetonów, o tyle dla special tanka trzeba też max poziom wbić. Jak ktoś poluje tylko na special tanka to później będzie miał opcję wymiany nieużytego żetona na gold. Jak ktoś ma czas i chęci to warto zrobić – premka, gold i obligacje zawsze na propsie. Póki co jedna mapa mocno nuży, ale możliwe, że za jakieś dwa miechy jak będzie kolejna większa aktualizacja to dodadzą nową mapkę.

 3. Sla pisze:

  Mi crashuje frontline w każdej bitwie po kilka razy. Ten tryb jest straszliwie zabugowany. Przed chwilą zespawnowało mi czołg między wrogami przy „5”…

 4. Micro Aktualizacja WG pisze:

  Szczerze to te mikro aktualizacje mam w pupie, ale wspolczuje ludzia co nie potrafia grac bez modow ;/

 5. xczc pisze:

  … za dwa dni bd kolejna mikro aktualizacja. Potwierdzone info, róbcie screeny i zastawiajcie domy

 6. Anonim pisze:

  Początek wakacji = początek koszmaru w grze i na linii frontu

 7. Bublus pisze:

  No i super. Wsparcie na bieżąco. Dobrze by było, gdyby zrobili jeszcze kwestie związane z celowaniem tuż nad ziemią, bo nadal są z tym pewne problemy (tzn celownik podskakuje) przynajmniej ja tak wczoraj miałem.
  No ale może i na to przyjdzie czas.
  Często takie podskakiwanie występuje u Was?

  Ps. Gram bez modów.

 8. Kijciwdupe pisze:

  Siedzi nastolatek przy kompie i nakurwia w klawiaturę… Co wy się przypierdalacie. Dobrze że wogóle poprawiają. Jak by trzeba było na poprawki czekać miesiącami to też byłby ból dupska że nie poprawiają. Każda gra ma błędy bo to tylko linijki kodu. Nie podoba się gra to odinstaluj i nie wchodź na rykoszet bo przecież szkoda na to twojego czasu…

 9. Anonim pisze:

  Bez urazy dla Admina, rykoszet to naprawdę fajne źródło informacji. Ale komentujący to jedna wielka zbiorowa żenada

 10. Anonim pisze:

  „Błąd goni błąd” „World of BŁĄD” Mr_blad i marek – rozumiem że jesteście mistrzami programowania i to ogarniacie. To czemu was tam jeszcze nie ma?

 11. marek pisze:

  World of BŁĄD

 12. KorpoSzczur pisze:

  Znowu jakaś mikro aktualizacja ……. Nie mogą zrobić kilku ale porządnych aktualizacji ???

 13. Fikoberry pisze:

  Ja dziś na frontline miałem buga i jak aktywowałem mgłę to potem do końca bitwy w niej jeździłem.. Dość dziwne to było hehe 🙂

  • Anonimmm pisze:

   Ej xD Ja też xD

  • Jerry pisze:

   Ja nie aktywowałem mgły tylko w nią wjechałem i potem tak samo jak Ty do końca bitwy w niej jeździłem. To było przez długi czas mocno uciążliwe.

  • red bell pisze:

   a nie można było napisać „linii frontu” ? zamiast „frontline”? Polski język trudny język.
   Co za dzban .

   • Anonim pisze:

    red bell jak juz sie do kogos przypieprzasz o poprawna piosownie do sam rob to bezblednie. zaczynaj zdanie z wielkiech litery i czemu stawiasz spacje miedzy zdaniem a znakiem interpunkcyjnym? polska jenzyk trudna jenzyk dla ciebie?

  • Siema.KtoPL? pisze:

   Ej. Z tą mgłą to w ogóle jest coś nie w porządku. Nie kryje zupełnie. Kiedyś wjeżdżałeś w mgłę i póki jakiś wariat nie wjechał na mniej niż 50 metrów, to przeciwnik był ślepy. Dzisiaj ludziska stoją we mgle i non stop „spot” i zrywają „bułki”. I nie to, że tylko ja mam urojenia i jakieś znowu teorie spiskowe. Grałem w wielu plutonach, z różnymi ludźmi i każdy mówi to samo: na ch* mi ta załona dymna, skoro nie działa? World of Bugs!

 14. Mr_blad pisze:

  Błąd goni błąd nic nowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.