Twitch Prime: problem z dodaniem zawartości

Dowódcy!

Niektórzy z was mogli doświadczyć problemu, gdzie zawartość pakietu Twitch Prime, nie jest dodana do konta.

W tego typu sytuacjach proszę o upewnienie się, że konto Twtich Prime jest przypisane do aktualnie używanego konta Wargaming.

Jeśli dobra nadal nie są dodane, to należy „odpiąć” konto Twitch od konta Wargaming, powiązać je ponownie (można to zrobić na stronie zarządzania kontem na naszym portalu) i rozegrać bitwę, dzięki temu zawartość będzie dodana do konta.

Wsparcie Wargaming.net

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Ciekawy pisze:

  Jak rozłączę konto wot z twitch to on zniknie z mojego konta ?

 2. Coffey pisze:

  Twitch prime mam z roczną subskrypcją… Jakoś problemów żadnych z pakietem nie mam…
  Śmieję się z tych co myślą, że czołg zgarną i nie zapłacą nic 😀

 3. Luk pisze:

  hej, mam w garzu KING Tigera ale nie moge nim grac pisze ze niedostepny…co zrobic?wczoraj po dodaniu pakietu echo gralem 3 bitwy a dzis sie nie da?

 4. baryladd pisze:

  wyskoczyl mi taki komunikat da się cos z tym zrobić?

  Error: The Twitch account currently linked to this Amazon account has already claimed this offer with a different Amazon account. Please see the FAQ for more information

 5. ARampageV pisze:

  założyłem konto na Twitch – „TwitchforWOT” – debile jakoś to zablokowały, ani konta ani nie mogę użyć mojego adresu e-mail do innej rejestracji. Niech się walą oni i ich promocje.

 6. glus1321 pisze:

  Zamiast kupić twitch prime… Wole patrola zalać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.