To grać te plutony czy nie, aby zarobić więcej?

Szach-mat czytający bez zrozumienia! Okazało się, że Wargaming, tak zmanipulował opisy że wszyscy uważają że należy się im bonus +15%. Ale od początku!

Okazuje się, że WG wrzuciło 2 różne opisy gry w plutonie:

Pierwszy opis sugeruje, że jeśli masz konto premium, to otrzymasz bonus +15% do kredytów za grę w plutonie. Gracz, który gra z Tobą w plutonie i nie ma konta premium otrzyma bonus +10% do kredytów.

Drugi opis sugeruje, że jeśli masz konto premium otrzymasz bonus +15 do kredytów, a jeśli Ty i gracz z plutonu macie konto premium, to otrzymasz nie 15%, a 10%.

Ładnie to podsumował _Patrol w temacie na forum o Aktualizacji 1.5.

Domyślam się, że jest to ukryta reklama kont premium, a tą reklamą są gracze z kontami premium, którzy grają plutony z graczami bez konta premium.

Po bitwie powiesz graczowi, który nie ma konta premium, że masz lepszy bonus i być może gracz bez konta premium postanowi kupić konto premium.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

21 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Jak wczoraj wpisałeś to dziś możesz po raz drugi i dostaniesz kolejny dzień premki

 2. ziomziomka pisze:

  chyba trochę przegięli z tą nową premką, za bitwę 15k expa i to nie jakąś super tylko 1,2k bazowego, w tym tempie dojście do X to już nie to co kiedyś i teraz na X będzie dopiero lipa, a i tak już jest zalew „pomidorów”,

  • Anonim pisze:

   Przecie to się już dzieje od dosyć dawna. Kiedyś był żmudny grind (zdobycie dychy z 9 zajmowało od ok. 200 do ok. 300/400 bitew), który potrafił zniechęcić słabszych, a dla wytrwałych – nagroda. A teraz co chwilę wpada jakaś rezerwa, jakaś misja, ulepszone konto, etc. i grind prawie sam przebiega. Ale to nie jest wina samego WG – to wina botów/cieniasów, którzy chcą mieć wszystko na już i za ten luksus są gotowi zapłacić. Zamiast ogrywać setki/tysiące bitew i uczyć się gry, pojazdów – idą na skróty. A potem pojawia się taki gość 44% WR z pretensjami, że go giereczka oszukuje i że co nie zrobi (czyli czy odda jeden strzał, czy dwa) to i tak wtopa z nie jego winy. Ciekawe czy kiedyś WG pójdzie na rękę retardom i da dostęp do unikalnych maszyn z Kampanii szerszemu gronu botów. Już z resztą i tak WG ułatwiło sprawę, bo jak ktoś nafarmił dziesiątki tysięcy obligacji i stoczył ze swoim klanem botów 5 bitew – mógł stać się posiadaczem 907, czy Cziftejna. No ale niestety to jest WG.

 3. anonim2 pisze:

  Pojazd Udes 16 został opracowany . Koszt nierozdysponowanego doświadczenia 150 350. Koszt wolnego doświadczenia 0. 😛

  • StopBot pisze:

   @Bin4r, to już zaczyna być irytujące, usuwacie komentarze pod postami które mówią prawdę podczas gdy posty bota który pod każdym tematem wkleja to samo pozostają nietknięte. Gdzie sens, gdzie logika ?

 4. hamci pisze:

  nie gram plutonow a jak sa misje na plutony tez sie nie spinam bo w plutonie idzie to jak krew z nosa…

  samemu mam 8 9tierow ktore farmie do dyszek i jestem w stanie natłuc wiecej bitew, zero kampy jade pół defendywnie pół agresor bo papiery wszystko wiec jak zgine po 5 min garaż i kolejna bitewka i tak caly czas a w miedzy czasie wybierajac kolejny pojazd konczą się te 15 min bitwy jak jełopy graja do remisu i nie trace czasu.

  Wg mnie jestem bardziej efektywny solo niż w plutonie tym bardziej że jakoś rzadko mi wpadały fajne akcje w plutonach

  • glus1321 pisze:

   po prostu nie masz kolegów XDDDDD

   • hamci pisze:

    mam kumpli ale oni wola już inne gry a ja jakoś zostałem przy wot, sprawniej mi idzie i tak solo przy farmieniu drzewek pprzy zarabianiu tez nie trzeba myslec gdzie kto ma jechac robisz swoje i tyle. Wybacz ale jak widze te plutony za kazdym razem w moim teamie to śmiać się chce bardziej zastanawia fakt co ludzie robia na 9 i 10 tierze skoro graja jakby to był tier 3 xD

 5. robertunio pisze:

  Na plutonie zawsze sie gra mniej bitew wyz han bo sie nkwd na plutonowego wiec te +15% to tylko sata. 😁

 6. anonim pisze:

  Nie gram plutonów

 7. SzukanieSkandaluNaSiłę pisze:

  Jakaś nadinterpretacja. Jak masz premkę, to dostajesz 15% za pluton, niezaleznie od wszystkiego innego. A jeśli grasz z kimś kto nie ma premki, to plutonowy dostanie dodatkowe 10% za grę z tobą. Czyli taka zachęta dla osób bez premki, do szukania plutonowego, który posiada konto premium, żeby grając z nim zarobić więcej.

 8. WujekDobraRada pisze:

  NOwy kod bonusowy dzien premium i 2x doswiadczenie – KOD: 2019MILITARYPARADE
  https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/military-parade-bonus-may/?utm_source=wot-promo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.