Grupa World of Warships Polska pod patronatem rykoszetu

 

Jak pewnie wiecie lub nie, jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z jedną z największych grup World of Tanks na FaceBooku. Tym razem „uprzejmie donoszę”, że podobną umowę mamy z FaceBookową grupą World of Warships. Grupa zrzesza w tej chwili około 3300 graczy, a jak sam założyciel pisze, znajdziemy tam fajnych ludzi z którymi możemy powymieniać się poglądami, zapytać się o build kapitana, czy też pochwalić wynikiem. MiuTu – bo to on stworzył tę grupę jeszcze za czasów zamkniętej bety – oświadczył też, że już nie długo „pyknie” 4 lata (może da się namówić na jakiś konkursik). Coraz częściej pojawiają się też gracze w WoWsa Blitz lub Legends.

 

A jeśli już mowa o grupach, to zapraszamy także na naszego WoWsowego DiscordaKambuz WoWs. Znajdziecie tam wszystko to czego Wam żona nie da, a kochanka nie przysporzy!

PS: w ciągu kilku dni link do grupy będzie na stałe można znależć z prawej strony naszego portalu.

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.