Bitwy rankingowe: odznaki i medale

W plikach gry aktualizacji 1.5 znaleźć można specjalne medale i odznaki, które mogą być wyświetlane w bitwach. Dedykowane dla uczestników kolejnego sezonu Bitew rankingowych.

Odznaka to unikalna dekoracja, którą otrzymujecie za uczestnictwo w bitwach rankingowych i wejście do jednej z nagradzanych lig. Odznaki pokazują Wasze wyniki w bitwach rankingowych. Są pokazywane w garażu i obok Waszych nazw we wszystkich bitwach tak, żeby każdy je widział.

Przyznawane są trzy typy odznak, w zależności od ligi, do której traficie.

Odznaki

 • Złoty Legionista – Osiągnij I ligę w kolejnym sezonie trybu bitew rankingowych. Raz zdobyty tytuł musi zostać obroniony w każdym kolejnym Sezonie.
 • Srebrny Legionista – Osiągnij II ligę w kolejnym sezonie trybu bitew rankingowych. Raz zdobyty tytuł musi zostać obroniony w każdym kolejnym Sezonie.
 • Brązowy Legionista – Osiągnij III ligę w kolejnym sezonie trybu bitew rankingowych. Raz zdobyty tytuł musi zostać obroniony w każdym kolejnym Sezonie.
Medale

 • Citius, Altius, Fortius! – Zdobądź określoną liczbę szewronów w poszczególnych Ligach.
 • Sezonowa krucjata – Rozegraj określoną liczbę bitew w Dywizjach, które są wyżej od dywizji kwalifikacyjnej.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. farbabojowa pisze:

  @Jasiek122 Czytać nie umiesz? Musisz mieć X tier.

 2. Jasiek122 pisze:

  NIE MAM CZYM GRAĆ MAM DOPIERO E-75 MOŻE KTOŚ POMOŻE DORADZ CO ROBIĆ moja nazwa w grze to jasiek122

 3. anonim3 pisze:

  Grać tego nie mam zamiaru .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.