Mała aktualizacja 06 marca

Krótka informacja: z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 06.03.2019 w godzinach od 05:00 – 05:45 CET. W tej mikro-aktualizacji:

 • Naprawiono niektóre problemy techniczne.

Dodatkowo w związku z tym:

 • Portal klanowy będzie niedostępny od 05:00 CET 06.03.2019 do 05:45 CET 06.03.2019.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. WG- rip pisze:

  Udalo mi sie przechwycic pliki aktualizacji , one nic nie zmienily tylko namiaszaly w mm i rng , zniejszyly wartosc perkow , qurwa naprawde wg mysli ze gra jest w 100% sprawna to sie grubo myla . Bliski jest koniec wg juz was sie nie boje bo teraz ja wam pokaze kto rzadzi

 2. ShadoV_13 pisze:

  wie ktoś może dlaczego serwer testowy jest zamknięty chociaż że wersja 1.4.1 nie została jeszcze dodana do oryginalnego WoT’a?

 3. WG to sciema pisze:

  Znowu ( naprawiono błędy ) nienaprawiono jak zwykle.

 4. Gracz pisze:

  Szkoda tylko że problem MM nie jest naprawiony – wręczenie przeciwnie jest masakra. Kiedyś 8 tier losowało częściej na 8 lub niżej a teraz to tylko na 10. Sporadycznie losuje na równi 1 na 100 bitew. Spox. 🙂

 5. W.wiony anonim. pisze:

  Kiedyś już jakiś frustrat fan WoTa w amoku, że mu matka przeszkadza grać, zabił staruszkę. Skończcie z tym ściemnianiem o mikropatch’ach, naprawach „niektórych błędów technicznych”, etc. albo zacznijcie się oglądać za siebie.

 6. Ooooo naprawiono niektóre problemy techniczne jakby kiedyś już to słyszał ale gdzie to było …….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.