Jak zdobyć maszyny premium? Obligacje!

Maszyny premium oraz bonusy za samo granie w War Thunder? Dzięki obligacjom jest to jak najbardziej możliwe!

Obligacje to specjalna waluta w War Thunder uzyskiwania za wykonywanie różnorakich Zadań Bojowych. Gdzie je odnaleźć? Nic prostszego! Wystarczy kliknąć Dzienne Zadania w hangarze – prawy górny róg ekranu. Aby mieć do nich dostęp musisz posiadać odblokowany przynajmniej jeden dowolny pojazd 3 ery.

Po kliknięciu Waszym oczom ukaże się poniższe menu. Możecie w nim podejrzeć jakie zadanie aktualnie wykonujecie dla danego rodzaju jednostek oraz ewentualnie zmienić je za odpowiednią zapłatą.

Na dole po prawej stronie znajduje się przycisk prowadzący nas do sklepu. Na zdobycie obligacji w danym okresie macie 30 dni a czas pozostały do zakończenia to pierwsza zakładka na górze po lewej stronie. Druga wskazuje ile jeszcze pozostało dni do wykupienia nagród z poprzedniego okresu – po tym czasie nagrody te nie będą już dostępne. Prócz samych obligacji niezbędne jest posiadanie odpowiedniego poziomu sklepu. Ten uzyskuje się wykonując Zadania Specjalne a zakupuje się je za obligacje. Pasek postępu poziomu sklepu wraz z ilością wykonanych zadań znajduje się na dole okna. Tutaj znajdziesz również wszystkie dostępne nagrody oraz sprawdzisz koszt ich zakupu. Klikając ikonę zobaczymy po prawej stronie pełny opis zawartości.

Każdy z graczy otrzymuje indywidualne zadania do wykonania, dzięki czemu zapobiega to negatywnej rywalizacji pomiędzy graczami oraz pomijaniu głównego celu misji w celu zdobycia obligacji.

W tym miesiącu do zdobycia prócz całej masy bonusów, dekoracji, rozkazów i awatarów pojawiły się takie perełki:

T20

T20 to unikalna maszyna opracowana na podstawie czołgu M4 Sherman, dzięki niemu i rozwojowi projektu powstał legendarny M26 Pershing. Uzbrojony w 76 mm działo oraz wykazujący się o wiele niższym profilem, T20 oferuje taktyczną przewagę w porównaniu do swoich pobratymców. Należy także wspomnieć o lepszej mobilności oraz opancerzeniu!

TB-3

Jeden z najbardziej unikalnych i robiących wrażenie bombowców w grze. Ale tym nie wygra się walki. A kto jest wrogiem? W większości słabiutkie dwupłatowce. A obrona TB-3 to 5 stanowisk strzeleckich z KM-ami kalibru 7,62 mm. 3 tony bomb pozwolą spokojnie zniszczyć całą bazę i jeszcze trochę celów pobocznych.

Źródło: www.warthunder.com

11 komentarzy

  1. asd pisze:

    od kiedy to t20 jest czołgiem premium ?

  2. Yanush pisze:

    Oj to chyba jednak WG od kogoś zerznął pomysł

  3. Pszemke2093 pisze:

    Ktoś tu chyba ukradł pomysł dotyczący obligacji. Nieładnie Gadziny 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.