Wargaming kolejny raz wesprze akcję War Child Armistice + kod bonusowy

Wargaming po raz trzeci podejmuje współpracę z organizacją charytatywną World Child, specjalizującą się w pomaganiu dzieciom dotkniętym konfliktami zbrojnymi. Aby dołożyć swoje przysłowiowe trzy grosze, gigant z Mińska postanowił przygotować specjalny zestaw stylizacyjny o dźwięcznej nazwie „Gołąbek pokoju”, który będzie można zakupić w dniach od 8 do 15 listopada.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Jednocześnie gracze będą mogli wykorzystać specjalny kod bonusowy, ważny od 8-go listopada:

111111

Daje on jeden dzień konta premium. Jednakże aby otrzymać wspomnianą nagrodę, prócz wpisania samego kodu, gracze będą musieli być zalogowani w dniu 11 listopada pomiędzy godziną 11:11 a 11:30.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

25 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  zawsze wspieram takie akcje i nic w zamian nie oczekuję TO SĄ DZIECI !! niczemu nie winne małe istotki które powinny być kochane a przeżywają koszmar,piekło na ziemi ich płacz dociera do mojego serca jak obrażenia od godzilli lub lodówki po strzale w borsuka sam mam dzieci i jak sobie wyobrażę co by było jak by moje dzieci przeżywały to co tamte… TRZEBA WSPIERAĆ TAKIE AKCJE!!! ja wolę dać dzieciom niż kupić sobie konto premium lub coś innego ze sklepu wot. Jak wot nie prześle tych pieniędzy to odpowiedzialna osoba będzie smażyć się w piekle NAKŁADAM NA NIĄ KLĄTWĘ PIEKIELNĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Simen28 pisze:

  Jestem nowy w wota i mam takie pytanie czy te Kamo jest stałe? Czy tylko na jedną bitwę bo w wows takie akcje dają stałe Kamo z bonusami

  • ... pisze:

   Ten kamuflaż (A dokładnie styl) jest stały i możesz go przekładać pomiędzy różnymi czołgami, tak samo jak kamuflaż daje maskowanie, lecz nie nałożysz na niego farb, emblematów, czy napisów.

 3. 123 pisze:

  Witam mam pytanie odnośnie tej akcji,
  Jaki procent tej sumy trafi do fundacji bo kurła nie wieżę że 100

 4. Bolo pisze:

  WG może liczy że pobije rekord w liczbie zalogowanych kont, oby im serwery nie padły przez te tylko 19 minut i to w Niedzielę…

 5. Rambo pisze:

  Niby dziala od 8.11 ale aby otrzymac nagrodę trzeba byc zalogowanym 3 dni później, czyli kod w rzeczywistości działa od niedzieli.

 6. Kiaara pisze:

  Warto wesprzeć niezależnie od kodu czy tego zestawu stylizacyjnego.

 7. mikunia90 pisze:

  Dzień dobry, ktoś orientuje się jaki koszt zestawu? 🙂

 8. palik30 pisze:

  Warto wesprzeć – fajna inicjatywa.

 9. Ech pisze:

  Czyli nagroda to dzień premium od 11:11 11 listopada do 11:12 12 listopada.

 10. szczecinPL pisze:

  Czyli mam rozumieć że mogę ten kod wpisać jutro jako kod bonusowy a dzien premium dostanę w podanych godzinach będąc zalogowanym w grze 🙂

 11. Anonimmm pisze:

  Zalogowani w grze(czyt. Online) czy zalogowani na stronie Wota?

 12. Xddd pisze:

  Od 8 mago listopada naucz się czytać że zrozumieniem

 13. Anonim pisze:

  Od 8.11 jest aktywny

 14. Anonim pisze:

  Nie działa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.