World of Tanks – 🇺🇸 Chrysler K

6 komentarzy

 1. Dawid pisze:

  SirFoch jest Litwinem, nie Brytyjczykiem:)

 2. Mi pisze:

  Kiedyś kupowałem sporo czołgów, ale teraz się zawziąłem. Defender albo nic !!! 😉

 3. UnCośWiii pisze:

  Kriss
  Obj. 257 to drzewkowa IX,tak więc kiepskie porównanie.
  Lowe 🤣
  Co do kątowania proponuje poćwiczyć bo jest nie przebijalny,fakt posiada weekspot w przednim kole ale tylko w tedy gdy przesadzimy z sidescrap’em.
  Pozdrawiam.

 4. Harland pisze:

  Nigdy nie był OP czego najlepszym dowodem jest to jak rzadko można go spotkać na randomach choć do sprzedaży wszedł raptem nieco ponad rok temu.
  Ta cała pseudo drama z sirfochem to był klasyczny typowo sowiecki chwyt reklamowy. Sirfoch od dłuższego czasu nie wrzucał tyłu materiałów ile oczekiwać mogłoby WG, więc zapewne dogadał się z nimi że właśnie w taki sposób zakończą współpracę, że on będzie zadowolony i WG także bo w ten sposób, tym filmikiem, zainteresowanie Chryslerem będzie większe. Ci którzy oglądali jego stream po tej pseudo aferze wiedzą o czym mówię, bo widzieli ile dostawał donejtow. Jak dla mnie ten czołg to takie 6/10

 5. ROBINHOOD pisze:

  Kiedyś może był OP, ale są czołgi, które go po prostu miażdżą. Nie miałem problemu z przebijaniem go w jarzmo, a walczyłem caernarvonem AX.

 6. Kriss pisze:

  Mam go.
  Jest trudny do grania. Ma ogromne weakspoty nad gąsienicami widoczne szczególnie gdy się kątuje nim.
  Słaba penetracja wymusza granie na goldzie. Nie uważam go wcale za OP, jest o wiele gorszy od Lwa czy drzewkowego obiektu 257.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.