Komentarze z portalu przechodzą do wątków na forum

Komentarze z portalu przechodzą do wątków na forum (czyżby za dużo trolli – red.)!

Mimo że przez ostatni rok korzystaliśmy z sekcji komentarzy znajdującej się bezpośrednio pod publikacjami na naszym portalu, mamy wątpliwości co do jej wydajności. To rozwiązanie wymaga osobnej moderacji i sprawia, że wartościowe komentarze nie są właściwie eksponowane. Z tego powodu z dniem dzisiejszym powracamy do systemu tematycznych dyskusji na forum, gdzie będziecie mogli komentować najnowsze publikacje.

Każda publikacja będzie posiadać link, który przeniesie Was do powiązanej sekcji forum.

Nasz niezastąpiony @The_EUrl_Guy będzie odpowiedzialny za tworzenie wątków wewnątrz forum. Miejcie na uwadze, że w celu lepszego eksponowania komentarzy oraz uniknięcia zbędnego odgrzewania tematów i ogólnego zamieszania większość wątków związanych z wiadomościami będzie automatycznie zamykana po siedmiu dniach. Ta reguła nie będzie jednak obowiązywać bardziej aktywnych tematów oraz dyskusji dotyczących ważniejszych wiadomości.

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.