60TP Lewandowskiego – wiedźmińskie smaczki

Na oficjalnym kanale YT World of Tanks Polska pojawił się film-zajawka, który ma graczom pokazać słabe i mocne strony najnowszej, ciężkiej dziesiątki – 60TP Lewandowskiego. Prócz samych statystyk i wyliczeniu „zadów i waletów”, warto wspomnieć, że filmik aż kipi od nawiązań do Wiedźmina.

Praktycznie co kilka sekund możecie napotkać nawiązania do Płotki (którą odgrywa ucharakteryzowany CGC), zaś sam Lewandowski w kilku scenach ma na sobie wiedźmiński strój oraz parę mieczy. Nie można również nie zauważyć „wiedźmińskiego” medalionu, który ma postać… raka (rosyjski odpowiednik naszego pomidora, czyli potocznego określenia słabego gracza).

Na koniec warto wspomnieć o krótkiej zajawce, która pojawia się praktycznie w ostatnich sekundach produkcji. Oczywiście mowa tutaj o potworze, z którym w szranki staje nasz nieustraszony „Geralt”. Wiele osób uważa, że jest to nawiązanie do trybu z okazji Halloween, zaś wspomniane monstrum być może będzie głównym przeciwnikiem dla graczy.

A Wy, co o tym sądzicie? 😉

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

17 komentarzy

 1. Powhatan pisze:

  Trzy strzaly goldem z 60tp w bok kadłuba e75 i trzy razy „tym mu nic nie zrobimy”

  • ... pisze:

   Tak zwane „Pociski Skill’a” (czytaj Pociski Kumulacyjne), zatrzymują się na różnego rodzaju osłonach, pancerzach warstwowych i innych obiektach, to oznacza że gąsienica E75, absorbowała obrażenia z pocisku kumulacyjnego, działa ona wtedy jak pancerz warstwowy, czego przykład bardzo dobitnie możesz sobie obejrzeć na filmach z STRV 103B w roli głównej i jego siatce.
   Podsumowując to nie jest wina czołgu i jego działa że źle celowałeś, pociskami kumulacyjnymi trzeba potrafić grać, są one najskuteczniejsze, ale i tak samo potrafią oszukać gracza, który ich używa.

 2. Rzelu pisze:

  a gdyby tak?… szkoła cebuli ?

 3. KptKosmiT91 pisze:

  Nie pierwszy raz taki dziwoląg jest w tej serii
  https://youtu.be/aLdSGNa3Hw4?t=597

 4. Revanche25 pisze:

  A może ktoś wie skąd pobrać te skiny?

 5. właśnie, niech sie zajmą naprawianiem wota a nie jakieś filmiki robio! pisze:

  !

 6. Lenyx pisze:

  Chciałbym taki wiedźmiński kamuflaż na Lewandowskim

 7. XDDD pisze:

  haha rak xD bo noob xD bo polski czołg haha śmieszne te ruski xD

 8. Anonim pisze:

  czekam na komentarz „niech sie zajmą naprawianiem wota a nie jakieś filmiki robio”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.