IS-2M w sklepie Premium na serwerze NA

Już wczoraj na serwerze amerykańskim pojawił się IS-2M, czyli czołg ciężki VII tieru Premium nacji rosyjskiej. Czołg dostępny jest w pięciu zestawach w cenach 108,26 złotych, 166,02 złotych, 173,24 złotych, 194,90 złotych i 281,54 złotych.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. ZingerHZ pisze:

  Na co komu kolejny is poziom 7?? nie kumam, za darmo sobie można go zrobić przecież.

 2. Ceratizit_Pl pisze:

  50tp prototyp

 3. Anonim pisze:

  Dla mnie lepszy Polak. Masz SU-76I ?

  • Tomek.Z pisze:

   Nie mam, ale myślałem o VIII tierach, niskie to teraz tylko odskocznia, bo czasami można się uśmiać, że myszka z ręki wypada. Nie mam też Kirovets-1 i VK 100.01 (P) Ausf. B, które kupił bym od razu, ale raczej się nie pojawią, szczególnie VK, która na Chińskim serwerze jest, tak samo jak kilka innych niespotykanych na naszym serwerze maszyn, nie wiem czemu WG nie chce zarobić. Pozdro.

 4. Tomek.Z pisze:

  Zostały już w tej grze tylko dwa czołgi których nie mam, Chrysler K GF i 50TP prototyp, który lepszy waszym zdaniem ?

  • Anonim pisze:

   GF mimo wszystko. Jak schowasz dolna płytę to jak ściana jesteś

   • Tomek.Z pisze:

    Też tak myślę, mam Obj. 252U vel Defender, nawet założone fioletowe dosyłacze i wenta, niby jeden z najlepszych, ale bardziej się kurzy, moim zdaniem bardzo nie obliczalny jak go rzuci na IX, X, czasem odbije wszystko, a czasem chwila i garaż. Na niższych tierach rzeczywiście najlepszy, nawet większy fun niż III tier Pz II J.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.