Supertest: Autostrada w HD

Autostrada ma się dobrze. Podczas remasterowania tej mapy do HD robiliśmy co mogliśmy, żeby zachować jej charakterystyczny styl gry. Dzisiaj przekonamy się, czy osiągniemy sukces. Więc przygotujcie się i podziwiajcie widoki! Przerobiona autostrada jest piękna i klimatyczna. Rozgrzejcie silniki w Waszych Mausach i odkręćcie „Highway to hell” na cały regulator! Czas na jazdę!

 • 00:01 Nowy efekt – duże tornado;
 • 00:14 Porównanie mapy w wersji SD i HD;
 • 02:19 Przegląd mapy.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Wołodia pisze:

  Tęsknię za starym Erlenbergiem – szczególnie tym, kiedy cymbały jeszcze nie robiły lemiingtrainów na jedną flankę… 🙁

  • Apple727 pisze:

   Chyba nie było takich czasów 😀 Ale ta mapa wraca w całkiem dobrym stanie, z niewielkimi zmianami, aczkolwiek bardzo ciekawymi, bo dodają one kilka nowych możliwości, co może nieco zmienić gameplay 😉

 2. Kiedy dodadzą? pisze:

  Czy wiadomo, mniej/więcej, kiedy mapka zostanie dodana do gry?

 3. Dawid pisze:

  Będzie można czołgi zatankować 😀

 4. Roophert pisze:

  Co jak co ale WG potrafi robić świetne mapy. War Thunder (co prawda ma znacznie większe mapy, ale to nie do końca wymówka), czy Armored Warfare się nie umywają. Mapy od WG są na tyle szczegółowe, że wystarczyłoby wrzucić NPCtów i mapa śmiało mogłaby robić za jakąś grę RPG lub podobną.

  • DGN pisze:

   To się zgadza. Nawet w WoWs każda wyspa, kawałek lądu, jest zaprojektowany w takich detalach, że jak piszesz – nic tylko wrzucać postaci, jakąś fabułę, zadania, i jest cRPG

  • NSX pisze:

   tylko co z tego że mapa szczegółowa skoro jest niegrywalna i nie zbalansowana? te szczególiki i tak są nieistotne bo w czasie bitwy nie ma czasu na ich oglądanie.

  • Filip pisze:

   W pełni się zgadzam, WG mapy robui niezłe.

  • Kris1507 pisze:

   WG Mapy robią świetne HAHAHAHAHAHAHA ŻART ROKU,
   człowieku wracaj do szkoły uczyć się, jak WG zrobi dobrą mapę to o tym napiszę i nawet Filmik wrzucę na YouTube
   ale do tej chwili same korytarzówki są i będą i to jest problem rozgrywki,
   przez zjebane mapy (największa gówniana mapa to PROWINCJA) nie można grać tam gdzie się chce ponieważ jest korytarz i **uj nic nie zrobisz innego(same ograniczenia) nawet środek mapy jest nie efektywny.

 5. DGN pisze:

  Ciekawe…
  Z dotychczasowego prawidłowego dwupasmowego murykańskiego hajweja (highway) zrobili prawdziwą europejską autostradę 😀 😛 Pasuje do Muryki lat 40’tych jak pieść do nosa 😀

 6. Anonim pisze:

  ciekawe czy jak strzele w dystrybutor w CPN’ie to ********** cala stacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.