Lipcowe promocje na EU

Ali jeszcze nie ma, za to na oficjalnym portalu WoT pojawiły się już informacje na temat lipca w World of Tanks. Czeka na Was sporo misji i ofert specjalnych 😉

Wierzchołek drzewa – 1–31 lipca: Progetto M40 mod. 65 jest jednym z najnowszych pojazdów, a także jednym z kilku we włoskim drzewie, które posiadają mechanizm automatycznego przeładowania — połączenie strzelania pojedynczego z magazynkiem. Zgarnijcie swojego i poczujcie moc Włoch!

OFERTA TYGODNIA
30–50% zniżki na pojazdy w linii prowadzącej do Progetto M40 mod. 65

___________________________________

Przegląd podstawowy – 7 – 9 lipca: Skorzystajcie z oferty weekendowej, by uzupełnij zapasy rezerw osobistych i materiałów eksploatacyjnych. Stawcie czoła tym misjom i zabierzcie do domu tak dużo, ile zdołacie!

OFERTA TYGODNIA
3x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

___________________________________

Załoga jest najważniejsza – 14 – 16 lipca: Tak jak nazwa wskazuje, możecie spodziewać się premii i zniżek związanych z załogą Waszych czołgów. Upewnijcie się, że Wasi czołgiści są zdrowi, szczęśliwi i wystarczająco wyszkoleni, by wycisnąć jak najwięcej z Waszych maszyn!

OFERTA TYGODNIA
2x PD załogi za bitwę

___________________________________

Gorączka PD – 21 – 23 lipca: Stara dobra Gorączka PD powraca. Wyruszcie do bitwy w topowych pojazdach premium i zgromadźcie jak najwięcej PD! Wskazówka: Możecie również wykorzystać tę ofertę tygodnia, by szybciej szkolić załogi – wystarczy, że włączycie opcję „Przyspiesz szkolenie załogi”.

OFERTA TYGODNIA
3x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

___________________________________

Letnie doładowanie – 28 – 30 lipca: Na koniec lipca dajemy z siebie wszystko. Duże premie, zniżki i misje czekają na Was. Przygotujcie się na na sierpień!

OFERTA TYGODNIA
Wielka misja z mnóstwem letnich nagród!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

25 komentarzy

 1. JanuszNosacz pisze:

  Kurła takie promoncje to niech se w duby fsadzo złodzieje!

 2. Szczecinianin pisze:

  Dobrze że konto premium konczy mi się pod koniec lipca…a potem odpoczynek od WoTa….

 3. Tomek.Z pisze:

  Ktoś wie kiedy może się pokazać w sklepie Crysler K i czy w ogóle będzie ???

 4. Anonim pisze:

  oraz mozliwosc ich przetopienia jak to zawsze na bylo na goraczkach pd

 5. Ktoś pisze:

  Mi się wydaje czy w lipcu miały być misje na t-34-85M?

 6. Stulejarze pisze:

  Zaraz w komentarzach stulejarze będą się podniecać jaka to Ala jest piękna… wyjdźcie na ulice tam jest 1000 razy więcej kobiet które są ładniejsze.

 7. Niezadowolony Janush pisze:

  Ten tryb futbolowy jest prawie do końca następnego miesiąca a ja dziś go kończę i co teraz na dzień będę dostawał 90 k kredytów zabte powtórki ? Ale nuda.

 8. z0nk pisze:

  Ciekawe czy chociaż będzie lepsza wymiana złota za wolne doświadczenie.

 9. KapiX pisze:

  Jestem ciekaw czy z okazji Tankfestu coś fajnego będzie 😏 Jakiś Defender w sklepie premium czy coś 😜

  • abc pisze:

   Tia… Defender w pakiecie z 3 innymi czołgamia + masą innych pierdół za „tylko” 1000 PLN, a i tak się znajdą wariaci, którzy to kupią, żeby później narzekać jaki ten czołg jest be i fe, bo ciągle go losuje do X tierów.

 10. KapiX pisze:

  Nic takiego ciekawego w lipcu :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.