Wersja 1.0.2 – miejsce do personalizacji wyglądu zewnętrznego pojazdu

Od momentu pojawienia się złożonego systemu personalizacji prosiliście o wprowadzenie nowych możliwości dla większej liczby poziomów. Prosiliście, to macie: począwszy od 1.0.2, farby i zestawy stylizacyjne stają się dostępne dla czołgów VI poziomu oraz absolutnie wszystkich pojazdów VIII poziomu. Początkowo były one dostępne tylko dla pojazdów premium VIII poziomu oraz czołgów X poziomu. Ponadto w drugiej rundzie testu publicznego (oraz oczywiście po wprowadzeniu aktualizacji) możliwa będzie personalizacja pojazdów VI poziomu. Dodatkowo w garażu powstanie osobne miejsce, gdzie możecie spersonalizować wygląd zewnętrzny pojazdu. Będzie tam specjalnie dopasowane oświetlenie, które da Wam lepsze pojęcie o tym, jak farby, emblematy i kamuflaże będą wyglądały na polu bitwy. Sprawdźcie, jak to działa – kliknijcie przycisk „Wygląd” w garażu.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

  1. Buku pisze:

    Dla lewackich graczy powinny być tęczowe czołgi jak np Maus.

  2. czouk pisze:

    dobrz ze nie dodali mozliwosci narysowania czegoś na czougu… bo juz nastepnego dznia jezdzily by czougi z ******** na wiezach

  3. Areczek pisze:

    co za wiocha, brakuje tylko jeszcze opcji neonów pod nadwoziem i spojlera do zamontowania na tył

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.