Typ 90: Mocny zawodnik wagi lekkiej

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

3 komentarze

 1. Totamtomik pisze:

  Robię Abramsa M1 nie mam na Japończyków czasu ani chęci. Japońskie samoloty są super ale czołgów jest za mało. Dlatego jedynym czołgiem lekkim którym gram jest Ru251 Super, polecam nie wiem ile mnie kosztował ale wiem że za 44.55.04 euro macie udział w becie dla kutrów torpedowych polecam jest póki co tylko 35 os. brakuje nam graczy

  • zxc pisze:

   Chyba musiałbym zgłupieć, żeby płacić komuś za udział w becie ich gry (nieważne co „dostałbym w gratisie do tego”). Jeżeli tak bardzo im na tym zależy, żeby testować ich produkt to niech zaoferują inną możliwość zapisu do tej bety i jakieś nagrody za udział.

   • Lancetti pisze:

    Marynarka w tym momencie bardzo fajna. Poprawili optymalizację no i dodają nową zawartość. Czasowo może pojawi się opcja globalnych testów.

    Co do Abramsa, bardzo przyjemny pojazd. Po paru bitwach uruchamia się nam spory agresor. Mobilność + pancerz + działo = i mamy napastnika 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.