Supertest: rebalans czołgów nagród CW, cz. II

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  zasięg widzenia 121B – 420m
  zasięg widzenia amx 13 105 – 390m

  wychodzi na to, że lepiej spotować chińczykiem niż francą XD

  • Płaczek pisze:

   Nie wiem czy dobrze jest spotować pojazdem o naprawdę średniej mobilności. Do tego dochodzi kwestia kamuflażu, który na medzie nigdy nie będzie tak dobry jak na lekkim. Zasięg 420 występuje też na drzewkowym Pattonie i jakoś nikt nim się nie rwie by wyręczać czołgi lekkie. I z autopsji co widzę, że medy jadą tylko wtedy spotować, gdy lightowi się nie chce tego robić i np.: kręci bączki na środku mapy, a nie jechać na flankę i robić za oczy oczekującym TDkom.

   Czy buff do zasięgu widzenia 121B się należał jak psu buda? Wg mnie nie. Najbardziej w nim kuleje stabilizacja i przeładowanie działa, bo żaden pojazd aż tak tragicznie się nie prezentuje w tej kwestii. Czy lightom należy się buff? Wg mnie nieznaczny do zasięgu widzenia (te co mają 390 powinny mieć przynajmniej te 400) i ewentualny nerf do penetracji na pociskach premium. 250 powinno być max, by każdego takiego delikwenta zmusić do aktywnej gry, a nie snajpy z czerwonej linii.

   Pozdrawiam.

 2. Type pisze:

  Vk 72.01 K 350 mm penetracji !!?
  Jeszcze dajcie mu penetracje jak jadgzpanzer E 100 na goldzie .
  A 303 mm penetracji is 7 to w porównaniu z tym nic . Jak teraz mają się się czuć czołgi typu type 5 heavy ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.