AMX 13 57 w sklepie premium

Francuski czołg lekki dostępny jest w trzech zestawach 😉 To pierwsza okazja do zdobycia tego pojazdu bez specjalnego kamuflażu.

AMX 13 57 wraca ze swoim ośmiopociskowym automatycznym ładowaniem, gotowy do skrytego podchodzenia przeciwników i przejmowania kontroli na polu bitwy! Dodaj tę perełkę do swojej kolekcji, która nadaje się idealnie do szkolenia załóg czołgów francuskich, a przy tym dobrze zarabia i po prostu świetnie się nią gra! Spraw sobie radość tym pojazdem, a przy tym skorzystaj z dużej ilości złota, misji zapewniających mnóstwo PD oraz rezerw osobistych dla załogi.

Wcześniej sprzedawaliśmy AMX 13 75 tylko ze specjalnym kamuflażem, a teraz masz szansę na zdobycie standardowej wersji, którą możesz spersonalizować wedle swojego uznania.

 • Czołg + miejsce w garażu oraz 3 000 złota za 120,29 zł;
 • Czołg + miejsce w garażu + 8 250 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 200,50 zł;
 • Czołg + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 9 dodatkowych przedmiotów za 401,07 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. lamer pisze:

  Ciekawe!! że jeszcze nikt nie zauważył, nic nie napisał !!
  w zakładce Specjalne jest DEFENDER !!

 2. wojtas pisze:

  Na jakie tiery maksymalnie jest losowany ten czolg?

 3. Barsa pisze:

  U Rosjan były ciekawsze zestawy ale cóż……

 4. OMG pisze:

  Świetnie, niech WG da jeszcze maraton na ten czołg; more op tanks !!!!!!

  • Płaczek pisze:

   Jak się nie potrafi grać to każdy czołg jest OP. Bulldog był w kalendarzu i jakoś nie zauważyłem, by stał się zmorą randomów. Z nim będzie to samo. Co z tego, że ma fajny magazynek, jak bije za śmieszne wartości i bez premium ammo jest bezużyteczny. Ale mała legenda wokół niego już powstała 😛

   • OMG pisze:

    13 57 jest wyraźnie lepszy niż inne lighty tego poziomu to samo m41 90, gdy czołg jest przesadzony to gracz posiadający pokorę mówi o tym otwarcie zamiast pitolić jakieś brednie. Jak się nie potrafi grać to żaden czołg nie jest op, płaczku.

 5. erebus2000 pisze:

  Dopiszcie proszę że jest możliwość wymiany AMX 13 57 GF na zwykłego zrobili specjalny link w supporcie

 6. meqqex pisze:

  Jednak to nie prima aprilis, zaraz niemiecki buldog będzie bez specjalnego kamo… biere wszystkie tanki 🙂

  • _TheStig_ pisze:

   podobno po odzyskiwaniu czołgu po sprzedaniu support głupiał i zdarzyło się że oddawał bez kamuflażu. widziałem takie na serwerze na koncie innym niż prasowe i tak powiedział mi typeczek który właśnie takim amx jeździł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.