Somua SM. Kończ to, co zacząłeś – trailer

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to Somua SM pojawił się w sklepie premium.

Somua SM to czołg, który po prostu robi swoją pracę. Znośny pancerz, niezła dla czołgu ciężkiego dynamika, dobre kąty podniesienia i opuszczenia lufy. Ale najgłówniejsze – działo. 5 pocisków w magazynku wykończą każdego wroga. Zawsze kończ to, co zacząłeś.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. po co francuzom lusterka pisze:

  no nwm zadna francuska premka mnie nie zachwycila i adze ze z ta bedzie tak samo:(

 2. Pietrek pisze:

  Myślałem o tym tanku tym bardziej że Lorką fajnie mi się gra w drugiej linii, ale chyba jednak odpuszczę bo faktycznie jak na czołg ciężki to wchodzi w niego za dużo i patrząc na wyniki graczy z bitew rankingowych wyniki kręcą na nim nie za wysokie, tylko raz widziałem ugrał gościu przyzwoite 3500 dmg na VIII. Inna sprawa że nie ma co liczyć na topowe losowanie przy obecnym MM no i czołg nowy to i więcej graczy w niego strzela.

 3. Hmm pisze:

  Czy aby właściciele pojazdów lor.40t nie są troszkę pokrzywdzeni ?

  • RNG NEVER pisze:

   w jakim sensie ?

  • Płaczek pisze:

   Chyba nie sądzisz, że Lorka jest pokrzywdzona dlatego, że ma jedną pestkę w clipie mniej i odstęp między pestkami jest nieznacznie gorszy, a do tego:
   – o wiele lepszą mobilność,
   – nieznacznie lepszy zasięg widzenia,
   – o wiele lepszy kamuflaż,
   – lepszą ogólną celność.

   Pancerz pomijam, bo on i tak ogólnie nie istnieje w obu pojazdach.

   Więc powiedz mi teraz dlaczego Lorka wg ciebie ma być gorsza? Rozwiń swoją myśl, bo wydaje mi się, że jesteś osobą inteligentną i masz dobry argument. A może mi się tylko wydawało z tymi wydajemisię?

   • Szczecinianin pisze:

    To kup i tego i nie będziesz pokrzywdzony ..:D

   • Tomek.Z pisze:

    Też się czaję na ten czołg, ale jak tylko wszedł do sprzedaży wyjąłem z garażu tzw. Lorkę i nie wiem czy WG nie wypuściło kolejnego ,,Małerbresiera” bo patrząc na parametry to rzeczywiście do Lorki to nie ma porównania, bo w Lorce dochodzi naprawdę skuteczny ,,TARAN” , który zastępuję jeden strzał w bitwie, i przy tym ogólnie wszystkim znanym ,,mm” Lorka daję jako taką możliwość spierdolenia z pola walki jak zrobi się ciasno, a tu to tam gdzie pojedziesz to zejdziesz, a już dla takiego Obj. 430U to naprawdę jesteś jak oszołomiona mysza dla kota. Celowo wspomniałem o 430U, bo pograłem tym czołgiem żeby zrobić rezerwy i jestem w ciężkim szoku. To moim zdaniem najlepszy czołg w grze (tak wiem, że wszyscy się jarają Obj. 268 4) ten ŚREDNI czołg robi sobie jaja z takiej np. 113, a jak widzę nim IS-a 7 to się śmieję, naprawdę śmieję, ostatnio w bitwie wyjechałem nim na tzw ,,yolo” na cztery czołgi średne (STA2, M4A1 Rew., CDC i T54) i ostatni z nich T54 IX średni opuścił na koniec lufę bo po prostu chyba miał dosyć. I przy takich ,,katach” SOMUA SM naprawdę nie ma racji bytu. Nie wiem, chciałbym mieć ten czołg w garażu, bo naprawdę jest fajny, ale wydać 160 pln i stresować się losowaniami to… nie wiem.

   • Hmm pisze:

    Płaczek, nie porównywałem parametrów tych czołgów, przyznaje. Zadałem pytanie bo właśnie o ta jedną pestkę mi chodziło i dziękuję za wyczerpująca odpowiedz 🙂

 4. zxc pisze:

  „Wytrzymały” – większego nagięcia faktów dawno nie widziałem. Od kiedy ten czołg jest wytrzymały jak przód jego wieży przebija praktycznie wszystko z czym przyjdzie mu się mierzyć, a kadłub ma marne szanse z pojazdami wyższych tierów. No ale WG jak zwykle ładnie ubiera wszystko w filmiku i banda botów strzela w jedyny mocny punkt w pancerzu tego czołgu i to do tego jeszcze ładnie pochylony. No chyba że pojazd jest właśnie do takich celów przeznaczony – wyjechać na 6 i 7 tierowe boty, które będą strzelały z autoaima po przodzie tego pojazdu.

  Fakt ten czołg nie jest jakiś tragiczny – 10 stopni depresji, szybkie przeładowanie pomiędzy pociskami i 5 pestek w magazynku, ale daleko mu do cudów wypuszczonych jakiś czas temu.

 5. RNG NEVER pisze:

  Z tym odbijaniem to trochę przesadzili na tym traileru…. mam go czasami odbije kosmiczne strzaly, bardzo podatny na artę polecam moduly : wente, do skupiania celownika, oslonke odlamkową

  Pewnie , nie będzie dostępny w drzewku tylko na jakieś okazje .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.