T-44-100 w sklepie premium

Czołg T-44-100 dostępny będzie przez najbliższe dwa dni w ramach oferty „Kolekcjonerska perełka tygodnia”. Ten czołg średni VIII poziomu jest całkiem podobny do standardowego T-44 w drzewie technologicznym, więc gra się nim podobnie jak pojazdami z radzieckich linii czołgów średnich. Maszyna dostępna w dwóch zestawach 😉

T-44-100 pasuje do obrazu typowego czołgu średniego: dobra mobilność, przyzwoita siła ognia i wysoka wszechstronność oznaczają, że możesz odgrywać wiele ról na polu bitwy, by przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. Jeśli odpowiada Ci ta klasa pojazdów, to właśnie tego czołgu szukasz!

 • Czołg oraz miejsce w garażu za 180,28 zł;
 • Czołg + miejsce w garażu + 5 250 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 240,61 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Jack strong pisze:

  Za 100 moze bym go kupil

 2. g-h pisze:

  Mam drzewkowe T44 i jeżeli nie potrzebuje zarabiajki to jest sens kupować T44-100 ?

  • Roophert pisze:

   Moim zdaniem zdecydowanie za drogo jak za taki czołg (aż 180 PLN…). Zadaj sobie lepiej pytanie, czy chcesz tyle kasy wyłożyć „for fun” (skoro nie szukasz zarabiaczki). Przy czym to jest teraz taki „fun”, bo ósemki ciężko mają z MM.

 3. Fuse pisze:

  Type 62, T 44 100 i Scorpion G to najlepsze premki w grze obecnie. Według mnie.

 4. INKA pisze:

  Ile razy można to powtarzać. Kiedyś czołg był dostępny w maratonie. Można go było zdobyć za darmo. Można też było dokupić „misje” których się nie zrobiło – łączna wartość wszystkich „misji” to 180zł. Stąd ta cena. Raczej jej teraz nie obniżą.

 5. migug pisze:

  Zamilczcie to jest kolekcjonerska perełka. Jest tak ekskluzywna że powinna być za 190

 6. Z0nk pisze:

  Cena z kosmosu.. ostatnio nawet lepiej sie Mod. 1 gra, mimo, iz mniej zwrotny i wolniejszy.

 7. Sentei pisze:

  poebalo ich z ta cena ,toc to heavy tanki sa juz tansze ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.