Object 705 wkrótce na Superteście *UP*

*UP* dodano pancerz kadłuba i wieży.

Niedawno podzieliliśmy się z Wami planami dodania do gry sowieckich czołgów ciężkich z zamontowanymi z tyłu wieżami. Czołgi te będą dobrze uzbrojone z ciężkim kalibrem ale z przeciętną mobilnością. Dwóch przedstawicieli przeszło już pierwsze etapy testów, a dziś dołączy do nich IX Poziom – Obiekt 705.

Ten pojazd będzie dość podobny do czołowej gałęzi: świetny pancerz przedni, broń z ponad przeciętnymi uszkodzeniami alfa i uczciwa szybkostrzelność. Czołg ten jest przeznaczony do łamania obrony przeciwników: ogień zwalczy ogniem kiedy trzeba ;). W razie potrzeby Object 705 może stać się prawdziwą klątwą dla przeciwników – będzie „tankował” na polu bitwy. Dalsze losy czołgu zależą od rezultatów obecnie trwających testów.

Pamiętajcie, że charakterystyka pojazdu jest w tej chwili testowana i każdy z niżej wymienionych parametrów może ulec zmianie.

Object 705. Proponowane parametry:

Tier: HT-9, ZSRR, standardowy
Wytrzymałość: 2 000
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 40 / -15 km / h
Prędkość obrotu: 24 °/s
Prędkość obrotu wieży: 26 °/s
Zasięg widzenia: 380 m

Pancerz kadłuba: 155 / 90 / 60
Pancerz wieży: 300 / 150 / 100

Uszkodzenia: 490 / 490 / 640
Penetracja: 250 / 303 / 68
Czas przeładowania: 14,7 s
Rozrzut na 100 m: 0,44
Czas celowania: 3,0 s
Ograniczenia opuszczenia/uniesienia działa: -5 / +20

Ź: forum WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. hie hie hie pisze:

  No to luzik, ST-I jako premka w przyszłosci, IS-4 jako pojazd specjalny a w zamian za nie dadzą te Objecty xD

 2. Andrzej L pisze:

  ja takie rzeczy się dzieją to zamiast IS-4 dać Obj.701 jeszcze lepszą wieże by miał a kadłub moglibyście dać warstwowy 😉

 3. Mniej klonów pisze:

  Zamiast wprowadzać nowe ruskie czołgi niech zajmą się tygrysem II i vk45.02p.auf A

 4. Dziwny_Dywan pisze:

  Działo z is7 na 9 poziomie, 2000 hp, jeśli się nie mylę również wieża is7, dobra mobilność, a pancerz Za Pewnie również bardzo dobry. No nie za bardzo zbalansowane. Dobrze że to narazie tylko super test i wszystko może się zmienić

 5. Bartek pisze:

  witam, mam pytanie odnośnie świątecznych promocji, w skrzynkach można znaleźć zniżki na czołgi oraz członkinie załogi, mam czołg na VI tierze a dostałem zniżkę na VII tier, ale nie mogę jej wykorzystać, ponieważ nie mam jeszcze zbadanego tego czołgu, moje pytanie brzmi do kiedy można wykorzystać owe zniżki oraz przydzielić członkinie załogi, czy zniżki znikają po świętach jeśli przydzieliłem już je do konkretnego czołgu?

  • PaK_Wagen pisze:

   Idzie tak:
   – zniżki możesz dać na czołg zbadany jak i jeszcze nie zbadany, musi to być zwykły pojazd z drzewka w kliencie gry
   – zniżki i kobitki można przydzielać do któregoś tam dnia marca, później przepadają
   – zniżka wykorzystana na dany czołg nie przepada, ale jest jednorazowa; przykładowo dajesz ją na O-Ni, kupujesz go powiedzmy w czerwcu ze zniżką świąteczną, sprzedajesz i gdy chcesz go zakupić ponownie, zniżka już nie obowiązuje
   – kobitki, które dostaną przydział na konkretny czołg też nie przepadają i są w pojazdach/koszarach dopóki ich sam nie odwołasz (albo ktoś życzliwy cię w tym wyręczy).

 6. KRZYSZTOF pisze:

  A od jakiego tanka będzie szła ta nowa gałąź ? Co by wiedzieć już co badać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.